Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy a pasitokkal flörtölni akartak az utcán?

Figyelt kérdés
Pl együtt várakoztok egy megállóban, vagy sorban álltok valahol, vagy a buszon utaztok, és más lányok megbámulják, vihorásznak, szemezni próbálnak vele, rád való tekintet nélkül. Vagy tüzet kérnek, kifejezetten tőle (holott nálad is lehet öngyújtó), és közben szexin néznek meg mosolyognak rá.

2013. máj. 2. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Velem próbáltak flörtölni:DD


Szerintem te ne kezdj kapcsolatba, mert amig ilyen állapotban vagy, nem szerencsés:)

2013. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen állapotban vagyok? :) És mit tettél, amikor flörtölni próbáltak veled a párod jelenlétében?
2013. máj. 2. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem például többször előfordult, hogy ott állt mellettem a barátom, és úgy jött oda srác tüzet kérni, meg jópofizni kicsit... Ilyenkor annyit szoktam, hogy lerendezem két szóban, és elfordulok tőle, hogy vegye a lapot. Barátom ilyenkor csak nevetni szokott, nem veszem észre, hogy nagyon kiakasztaná.:)
2013. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"lerendezem két szóban, és elfordulok tőle"

Szerintem ez a helyes reakció :), csak van aki olyan hiú, hogy jól esik az önérzetének, hogy kacérkodnak vele, és ezt nem is rejti véka alá, és nem veszi észre, hogy a párja ott áll mellette. :o

2013. máj. 2. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
2 Lerendezte 1 mondatban az exem, nekem nem kellett semmit lépnem:D
2013. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös: Én mondjuk annak annyira nem örülnék.. Tudok magamra vigyázni, és soha nem szerettem a hőscincér pasikat, kicsit megalázónak érezném, ha egy ilyen miatt a barátom elkezdene pattogni.:) De persze a lényeg az, hogy akinek van pofája úgy odamenni egy csajhoz pl., hogy ott áll mellette a barátja, még azt is megérdemelné, hogy nem szolidan elküldjék a p.csába.:D
2013. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is tök nagy bunkóság ez, meg pl ha egy lány a szüleivel van, és a srác akkor szólogat be neki. Nem éppen a tisztelet jele.
2013. máj. 3. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!