Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Elmondanátok a párotoknak? Van ennek jelentősége?

Figyelt kérdés
Még elsős gimnazista voltam, amikor nagyon sokat beszélgettem egy lánnyal. Értelmesnek számított így az akkori kortársaim körében, meg elég szép is volt, de azóta meg kifejezetten gyönyörű. Volt egy házibuli, ahol ő is meg én is hivatalosak voltunk. Ott megivott 1 pohárka bort, és nem volt berúgva, de megeredt a nyelve és azt mondta, hogy szeret engem és kérdezte, hogy én szeretem-e őt, azt mondtam, hogy igen én is. Aztán a másnap megbeszéltük a dolgot és megegyeztünk, hogy találkozunk. De őt az apja nem engedte el valamiért, én meg ezt úgy vettem le, hogy ő nem akart velem találkozni és svindlizett, így én gyerekes bosszúból egy következő buliban a szeme láttára smároltam más lánnyal(nyilván nagyon csúnya dolog volt tőlem, amit a mai eszemmel nem tennék meg!), meg azt gondoltam a kis takony 14 éves fejemmel, hogy milyen menő dolog ez.. Aztán ő még elmondta nekem msn-n is, meg élőben is, hogy nagyon szeret, de én meg nem foglalkoztam vele. Osztálytársak voltunk, én láttam rajta, hogy ezek után még 2 évig kb nagyon szomorú volt,amikor rám nézett. Utána pedig az utolsó évben beszélgettünk párszor, semleges témákban, de viszonylag passzív volt. Az ominózus "vallomás" óta 6 év eltelt, én pedig 2 éve egyáltalán nem is láttam. Az elmúlt fél évben viszont legalább 10x álmodtam vele. Valahogy mindig találkozunk, aztán pedig összejövünk, és megbeszéljük, hogy milyen buták voltunk anno, hogy így elszúrtuk. Volt, hogy szexeltünk is, ami iszonyat jó volt(így álom szintjén), de a csókja is eszméletlen módon átjön még álomban is. Van egy bökkenő, van egy barátnőm is, akit úgy érzem, hogy szeretek. Nektek volt már ilyenetek? Mit kezdjek ezzel? Másnap mindig annyira rámtör az érzés, hogy fel kell keressem, aztán 4-5 nap alatt elhalványul, de még mindig bennem marad picit.
2013. máj. 2. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz vele, mert bűntudatod van. Felejtsd el. Akkor volt lehetőségetek összejönni, de nem jött össze. Így alakult, így kellett lennie. Azóta sem találkoztatok, a sors nem akarta. Most van egy barátnőd, szereted is, akkor meg minek foglalkozol kiskamaszkori szerelmeddel? Koncentrálj inkább a barátnődre.
2013. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd lennék és elmondanád ezt, nagyon szarul esne nekem. Vagy felejtsd el de *** gyorsan és ne mondd el a barátnődnek, vagy mondd el és törd össze a szívét... De ha így érzel miért vagy együtt a mostani barátnőddel? Ez úgy jön le, hogy nem is szereted igazán.
2013. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!