Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Sarka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Sarka Katáról? Szerintetek is sexy?

Figyelt kérdés
Valamelyik héten láttam őt a Hal a Tortán című műsorban. Nem igazán ismertem a csajt, annyi rémlett hogy valami szépségversenyt nyert meg. Első ránézésre elég flegmának tűnt, és kimondottan sznobnak, de az egész heti műsor után teljesen megváltozott róla a véleményem. Szerintem igazi feleségnek való, gyönyörű, aranyos, kedves, na meg mocskosul pénzéhes :DDDD. Nektek mi a véleményetek róla?
2013. máj. 2. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Aha sexy. De ez nem tesz semmit. Kimész az utcára és ott mászkálnak a "Sarka Katák", amúgy van egy lány ismerősöm aki elvileg! bulizott együtt vele még anno, amikor fiatalabb csaj volt.


Elmondása szerint akkor még nem volt ekkora KÖHriKÖHbanc, végül is elég pénzes lány szóval mozoghatott ilyen körökben.


Igen, szóval semmi extra. Nincs róla konkrétabb véleményem, habááár szerintem beképzelt, stb de azt hiszem az sok hozzáhasonló lányról elmondható, szerintem ha körbenézel facebookon találsz ezer ugyanilyen szép csajt. Lényegében annyi hogy attól hogy sztár hü de nagy számnak tűnik pedig semmivel se több.

2013. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt se tudom ki az, viszont le is fosom
2013. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sem volt hogy ki ez, de azt látom hogy ennek is műdudái vannak... Hát nekem nem kéne ilyen díszp.csa...
2013. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!