Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, mit tegyek. Hogyan kezeljem? Nem akarom őt elveszteni.

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, aki tényleg csak barát. De mikor megtudta, hogy nekem tetszik egy másik fiú, pár apró jelből levettem, hogy úgymond ezzel megbántottam. Már nem hülyéskedik úgy velem, mint eddig (eddig szórakoztunk egymássak, ami félreérthetőnek tűnhetett, de én azt hittem mind a ketten tisztában vagyunk vele, hogy ez poén). Nem hittem volna, hogy bejővök neki, és úgy érzem, hogy ha így folytatódik tönkremegy a barátságunk. Ezt senki sem veszi észre, mi ketten is csak szavak nélkül megbeszèltük.. Én nagyon nem szeretném, ha emiatt elveszíteném, mint barátot, de fogalmam sincs mit tegyek, hogyan kezeljem a helyzetet. Szerintem nem tehetek róla, de mégis úgy érzem. Mit csináljak? Hogy kaphatnám őt vissza? Amolyan LB.. 15l

2013. máj. 2. 23:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ohh,azt hittem,hogy a legjobb lánybarátom írta ki xd
2013. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!