Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma, Miskolcom, a 2. -es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma, Miskolcom, a 2. -es villamoson volt egy annyira cuki, aranyos lány, hogy csak na. Mellettem állt megközelítőleg 6cm-re. Van valami lehetőségem, hogy újra találkozzak vele? :D

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lehetősége megvan, de mekkora az esélye annak, hogy vér száll a pucádba?
2013. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha itt jelentkezik, vagy újra látod valahol.
2013. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát ez egy jó kérdés, hogy bátor lennék-e, ha újra találkoznék vele...


Annak sem van sok esélye, hogy itt jelentkezik. :D


Egyáltalán vannak itt olyanok, akik Miskolcon tanulnak? :D

2013. máj. 3. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok írni-bár nem sokat segít-, de ha csinálsz valamit és számára unszimpatikus, akkor sem kerülsz hozzá közelebb. Viszont, ha semmit nem teszel, szinte 100%, hogy semmi nem lesz köztetek a jövőben. Remélem érthető:)
2013. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érthető, köszi! :)
2013. máj. 3. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Gyakran, ugyan abban az időben kell(ene) utaznod rendszeresen!

2. És ha találkoztok, akkor fogsz tudni, fogsz merni szólni neki?

2013. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1. Nem túl sűrűn járok arra. Péntekenként szoktam, de nem ebben a mai időpontban, ez csak egy rendhagyó arra járás volt.


2. Nem tudom, nem vagyok ennyire bátor gyerek, hogy egy idegen lányt megszólítsak. Ez egy jó kérdés.


Csak, mivel tömött volt a villamos, így közel voltunk egymáshoz és amikor rám nézett, elvarázsolt. :D

2013. máj. 3. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:

ma ez már a második ilyen kérdés..

amikor ott a lehetőség, mondjátok már meg, mi a fenéért nem szólítjátok le a lány???

nem, ehelyett hazaértek, sopánkodtok, és ide tesztek fel kérdéseket..

2013. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Válasz; mert félek a visszautasítástól...
2013. máj. 3. 22:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Merre voltál? :D Hogy nézett ki a lány??:)
2013. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!