Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőcsábász tud szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőcsábász tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most járok másfél hónapja egy sráccal. Nagyon bonyolult módon jöttünk össze. Eléggé hajtja a csajokat. Illetve hajtotta. Eddig még sosem volt ennyi ideig barátnője, sőt nagyon semmilyen komolyabb barátnője nem volt. Velem is kavart egy darabig, és sokszor mondta, hogy jó, ne járjunk, legyünk barátok. Közben pedig néha smároltunk. Mert én meg nagyon szerelmes voltam belé. Aztán egy buliban eléggé kiütöttem magam miatta, ott féltékenykedett egy sort, majd pedig mellettem maradt végig. Egy ideig titokban jártunk, majd pedig egyszercsak azt mondta, járni akar velem rendesen is, mert nagyon szerelmes belém. Szeretem őt, és ezért kb. mindent elhiszek neki (amúgy még nem feküdtünk le, pedig több, mint 8 hónapja húzódik ez a viszony) Felvállal, dicsekszik velem, fogja a kezem az utcán, megcsókol, és sokat vagyunk együtt. Érzem, hogy más, mint eddig, csak félek, hogy megint vak vagyok :(


17 évesek vagyunk mindketten.


2013. máj. 3. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy nőcsábász is lehet szerelmes, csak nehogy pont akkor ejtsék pofára:)
2013. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 4. dimenzióban
2013. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :(
2013. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Van esély rá, hidd el. Ha ennyi ideje vagytok együtt, akkor egész biztos, hogy nem egy futó kaland vagy számára. Ha az lennél, akkor nem lenne veled ennyi ideig. Bízz meg benne és éreztesd vele, hogy te más vagy. Viszont ne ejtsd pofára! Bárki tud szerelmes lenni. ;)
2013. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én őt sosem ejteném pofára, ahhoz túlságosan szeretem. Inkább attól félek, hogy ő bánt meg megint :(
2013. máj. 3. 20:03
 7/7 anonim válasza:
nem, azok seggarcok, hidd el
2013. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!