Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom beleszeretett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom beleszeretett egy suhancba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A húgom egy nagyon dekoratív, kedves, okos lány. De egy idelye összejött egy elég bunkó hülye gyerekkel! Nem éppen az a normális egyéniség, nem jár be órákra, rosszak a jegyei, sz@rik a világra, bunkó, könnyen feldühithető.

Nagyon féltem a húgomat, hogy rossz irányba tereli és kihasználja. Emiatt már számtalanszór össze vesztem vele, sőt azzal a bunkó "pasiával is". Kérlek segítsetek, mit tehetek? 18/F (a húgom 15)



2013. máj. 3. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit
2013. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
menj el a sráchoz egy rózsával és közöld vele, hogy vagy ezt viszi el a húgodnak, és hozzá méltóan viselkedik, vagy két véres monoklit, és inkább összehúzza magát egy kicsit
2013. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Támogatod, ha csalódik, és elmondod a véleményedet kultúráltan. Mást nem tehetsz, talán még a felvilágosítás nem ártana. Ha verné, lelkileg bántaná, szüleiddel vagy külső segítséggel változtathatsz rajta. De nem kisgyerek, megérdemli, hogy tapasztaljon, és szüksége is van rá. Nem irányíthatod, nem védheted meg mindentől, csak légy ott neki, ha fájna.
2013. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lövesd le az illetőt.
2013. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Te sem jársz be nyelvtanra.

2. Nem vagy az apja.

3. Mindenki a saját kárán tanul. Aki nem, azt sem szabad terelgetni. Valakinek a hülyékből is meg kell majd élnie.

2013. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne vessz össze vele, hanem mindezt mondd el neki. Hogy aggódsz érte. De a döntést bízd rá. És nyilván kezd egy bocsánatkéréssel, amiért eddig nem tetted, csak így hozhatod a helyzetet kezelhető szintre.
2013. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem aki azt mondja, hogy semmit ne csinálj, azok gondoljanak már bele abba, hogy ebben a korban keveredik mindenki rossz társaságba. Magam példáján is mondom, 14-15 évesen kerültem rossz társaságba, mindenki óvaintett, de én mindenkivel összevesztem. 4 évvel később jutottam el a felismerésre, de addigra már romokban volt az életem. Nem volt jó érzés arra a felismerésre jutni, hogy vakvágányon az életem. Szakítottam a rossz társasággal, de így nem volt egyetlen egy barátom sem, senkim. Nem mintha abból a társaságból barát lett volna bármelyik is. Most 23 éves vagyok, még mindig nincs mellettem senki.


Szóval igenis fontos dolog valamit tenni, elég nehéz a helyzet. Nem vagyok valami nagy koponya, nem tudom mit tegyél. Mindenképpen higgadtan próbáld megbeszélni vele. Úgyis még csak 15 éves, úgyse élete párjával van most. De erre ő is rá fog jönni pár hónap múlva. Reménykedj, hogy addig nem lesz semmi gáz, ha nem sikerül lebeszélni róla.

2013. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 3. 20:37
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Túl fog esni rajta, ne aggódj. Kicsit tarts rajta a szemed, úgyis hallod majd ismerősüktől, hogy éppen mi van. HA magával rántaná nagyon mélyre, akkor kicsit seggbe lehet rúgni, de amúgy már nem zsebkölök a húgod, meg kell tapasztalnia neki is a dolgokat.


Semmiképpen se erőszakoskodj és nyúlj bele a kapcsolatukba, mert ezzel csak a bizalmát veszíted. Ezt szúrja el a legtöbb szülő is, azt hiszi, hogy mindent neki kell erőszakkal megoldania. Pedig csak állandó segítőkészséget kell biztosítani, bizalmat, igazi emberi kapcsolatot. Az mint is és segítség is bajban

2013. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!