Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki viszonozta 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki viszonozta 7 dobás után az elfogadást, de még mindig nem az igazi mit tudok tenni, milyen cselekedeteket hogy méglyobban szeressen?

Figyelt kérdés

#szerelem #rosszhelyesírás
2013. máj. 3. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
LYOBBAN! na én kisültem mára
2013. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak megsajnált.:DDD
2013. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megy ez kissé érthetőbben is,a helyesírással még nem is lenne bajom,de nem vágom,hogy most mi van!
2013. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 The Other ***** válasza:

Hagyd a fenébe és ne csinálj hülyét magadból... Ha csak 7 próbálkozás után adta be a derekát és még mindig távolságtartó, akkor jó eséllyel csak azért van veled, hogy ne unatkozzon, illetve biztos meghívod fagyira, moziba stb. De ahogy képbe kerül egy jobb hapsi, rögtön dobni fog.


U.i.: a "lyobban" tényleg elég durva...

2013. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
miskolci vagy? mert most pont én is így vagyok csk én vagyok a lány :D a helyesírás miatt gondoltam
2013. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ú elnézést észre sem vettem hogy j helyen ly-al írtam :D és lehethogy igazatok van, -.-
2013. máj. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!