Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki pelenkás felnőttként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki pelenkás felnőttként arról általában azt mondják perverz. Viszont sosem gondolnak arra, hogy van olyan, aki ezt nem hobbiból hordja, hanem annak köszönheti, hogy egy doki félre kezelte. Hogy találjon így társat? Barátnőt? Hiszen.

Figyelt kérdés
...Pelenka kell éjjelre, mert bepisil és hosszú útra is, mert nem bírja megtartani sokáig. Sok lány ezt látszólag megértően kezeli, de valójában nem. Szerintetek hol lehet olyan lányt találni, aki nem ezt nézi, hanem azt hogy milyen egyéb értékei vannak az embernek? Ja igen! 31 éves pasi vagyok! :/

2013. máj. 3. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így jártál.. :( De pelenka helyett nem tudnál valami nem annyira látható dolgot (betét, ilyesmi?) viselni? Egyébként érdemes lenne hasonló gondokkal küzdő lányok társaságát keresned, sokszor elnézem pld. mikor két vak (egy pár) olyan harmonikusan sétálgatnak együtt kéz a kézben... biztos Te is megtalálod a párodat, csak jó helyen kell keresgélni. :)
2013. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Aki szeret az biztos hogy nem fog elhagyni a pelenkád miatt. :-)
2013. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
23:38: Mivel például este is nagyon tele van a pelus, ezért nagy nedvszívó kapacitás kell. Ez sajnos a pelenka...
2013. máj. 4. 00:21
 4/22 A kérdező kommentje:
23:40: Lehet, hogy nem hagy el, de jelen esetben hozzám sem jön... A másik hasonló sorsú lányokkal jöjjek össze. No ezzel senki sem "büszkélkedik" én sem... A lányok is szerintem ugyanúgy szégyellik, mint én. Így nem könnyű...
2013. máj. 4. 00:29
 5/22 anonim ***** válasza:
#2-es vok: Hát aki ilyen probléma mellett is elfogad téged, az elhagyni se fog emiatt.
2013. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
No igen! Csak szeressen meg! Ez a nem könnyű...
2013. máj. 4. 00:46
 7/22 anonim ***** válasza:
Viszont a szeretet nem arra megy hogy pelenkás vagy-e. Aki tényleg szeret az elfogad bárhogy, aki meg nem az nem is szeret igazán.
2013. máj. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
No igen! Csak még nem tudom így merre keresgéljek! :/
2013. máj. 4. 09:40
 9/22 anonim ***** válasza:
Kb. Olyanok közt, akik hasonló cipőben járnak mint te, azok inkább megértenek hogy milyen helyzetben vagy.
2013. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Mi a konkrét gond nálad amúgy? Ilyen fórumokra kéne rákeresned. Képzeld, egyik kolléganőmnek úgy volt, hogy stomája lesz (kivezetik a belét a hasfalra), ráadásul véglegesen, mert van akiknél ez csak ideiglenes megoldás. Én megrettentem mikor mesélte, erre ő a neten talált sorstársakat, és elkezdett velük "beszélgetni" erről az egészről, és azt láttuk, hogy már-már bele is törődött, pedig elég ijesztőnek véltük az egész dolgot. Aztán végül nem lett semmi szerencsére a műtétjéből, mert helyrehozták Őt másképp. Javaslom Neked is, hogy próbálj meg így ismerkedni, beszélgetni másokkal, akik hasonló cipőben járnak (lányokra gondolok). Szerintem menni fog, és már az is tök jó, hogy itt feltetted a kérdést, mert akarsz egy normális kapcsolatot! :) Pozitív vagy és ez jó!!! Sok sikert!
2013. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!