Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltűnésmentes csábítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Feltűnésmentes csábítás?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akibe beleszerettem. A baj, hogy mindig csak egy közösségen belül találkozunk, olyankor csak ritkán beszélünk és szigorúan munkaügyben. Szoktam mosolyogni, néha a hajamat babrálom (bár az alapjáraton is szokásom), ennél feltűnőbben nem akarom, nehogy a többiek is észrevegyék, mert az sok kellemetlenéget szülne. Egyedül meg nem szoktam látni.

Nektek van ötletetek?


2013. máj. 5. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha idáig az egyéniségeddel nem hóditottad meg, bármennyire is tetszik a srác, szerintem hagyd. Semmi jó nem sülne ki belőle, max 1-2x megdöntene, és lépne. Gondolom ez nem kéne neked.
2013. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm, bár nem a témához kapcsolódik, de jó tanács ;)


2. Az a baj, hogy nem ismer. Eddig tényleg csak munkaügyben tudtunk beszélni, semmi személyeset nem mondtam még neki, mások előtt nem lehet. ÉS persze, lehet, hogy tényleg veszett ügy, de attól még szeretném megpróbálni, hátha..

2013. máj. 5. 18:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Megkeresed fb-n, dumáltok ott.
2013. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bár én sem nagyon használom a facebookot, direkt újraregisztráltam magam miatta, de nincs fent. Szóval én is gondoltam már rá, de sajnos nem jött össze. De köszi. :)
2013. máj. 5. 18:40
 5/12 Csonti95 xD ***** válasza:
biztos vak a csávó
2013. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Annyit megtehetsz, hogy azokon a ritka beszélgetéseken pár olyan témát felhozni amivel célozgathatsz arra hogy szabad vagy.

De ha ez nem kelti fel az érdeklődését ahogy a (#2/4 18:35) is írta, akkor tényleg értelmetlen a dolog.

2013. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy sikerült leszűrnöd? :D Nem az.
2013. máj. 5. 18:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Steel Painter, köszönöm a választ, majd megpróbálok célozgatni :)
2013. máj. 5. 18:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy munkaügynél is simán ki lehet szúrni, hogy nőként is bejösz vagy semlegesnek lát. 2x belenézel a szemébe és tudni fogod egy szó nélkül.
2013. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pont a nézései azok, amikkel összevar. :) De nem tudom, lehet, hogy csak belemagyarázok dolgokat..
2013. máj. 5. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!