Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Írjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Írjak neki? Nem akarom zavarni, nem akarok neki rosszat, de kicsit aggódok is.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel közel kerültünk egymáshoz. Nem merem kijelenteni határozottan, hogy egy pár vagyunk, de nagyon úgy tűnik. Többször csókolóztunk, kézen fogva sétáltunk, elhívott a haverjaival is stb. De még nagyon friss a dolog.

Csütörtök óta nem beszéltünk, akkor nagyon kiborult, meg is értem. Dolgozik, levelezőn tanul, most fog érettségizni (én is). Próbáltam picit nyugtatni, tartani benne a lelket, de nem sikerült. Azt írta, hogy nincs türelme senkihez. Pénteken írtam neki, de nem válaszolt. Azóta nem beszéltünk egyáltalán.


Nem tudom, mi van vele, kicsit aggódom és már miatta is idegeskedem. Ráadásul nekem is vannak problémáim, és olyan jól esne elmondani neki a félelmeimet, de nem tudom. Most látom, hogy online van, de nem tudom, hogy írjak-e neki.

Nekem rosszul esett, hogy nem is válaszolt az üzenetemre.

Félek ettől a helyzettől. Ha írnék neki, talán kicsit megnyugodnék, és már "csak" az érettségi miatt idegeskednék. De mi van, ha írok neki és csak rosszabb lesz.


Egyébként szinte mindig ő keres engem. Gondoltam arra, hogyha kíváncsi rám, vagy ha már van türelme, akkor majd ír, de mi van, ha azt várja, hogy én érdeklődjek nála?


Szerintetek mi lenne a jó megoldás?



2013. máj. 5. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első kapcsolatom, elég tapasztalatlan vagyok, ezért is vagyok ilyen bizonytalan. Nem szeretném elszúrni, nem akarom, hogy még rosszabb legyen a helyzet, de szeretném tudni, hogy most mi van.
2013. máj. 5. 19:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér,de ne remélj sokat.
2013. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bővebben?
2013. máj. 5. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna, írna. De nem biztos, hogy te vagy az oka, kérdezd meg, hogy van, lehet, hogy parázik az érettségi miatt.
2013. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet,hogy sok dolga van + stresszel is.
2013. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát írtam neki végül. köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 5. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Válaszolt?
2013. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltünk egy kicsit. Állítása szerint nem ideges, meg tök nyugodt meg ilyesmi. De olyan fura volt, máskor mindig érdeklődik, hogy mi van velem, ha valami van, akkor próbál tanácsot adni, megnyugtat, most meg semmi..
2013. máj. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!