Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Stílusváltás után vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stílusváltás után vagyok (fiúsból csajos), de így sem vesz észre, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Eddig eléggé egyszerűen, és ha lehet így mondani hétköznapiasan öltözködtem, mindig is fiús lány voltam, szoknyát semmi pénzért nem hordtam.


De most teljesen átfordultam a nőies stílushoz, jobban érzem magam, meg itt volt már az ideje 22 évesen.


A srác korábban még úgy ahogy beszélt is velem, bár nem egy nyitott típus, lányokkal egyáltalán nem tud miről beszélgetni, eléggé kocka, meg lelet h más oka is van ennek, nem tudom; de amióta nőiesebben öltözködöm, nemhogy nem ül mellém, de direkt a lehető legtávolabb kerül az egyetemen, órákon, és bármikor.

Nem vagyok kövér, mielőtt még bárki azt hinné az alakom visszataszító (158cm/45 kg), átlagos lány vagyok kinézetre, szóval nem hiszem, h a külsőm miatt. Vajon miért csinálja ezt? És mit tehetnék ellene?



2013. máj. 5. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Havernak tekintett és most úgy veszi, hogy kifordultál magadból és megindultál a "tömegek" felé.
2013. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy most fél tőled :)
2013. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 jól mondja, eddig különlegesnek tartott, most meg megijedt, hogy te is "elcicababásodsz".
2013. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát pedig részben miatta változtattam :(
2013. máj. 5. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már félelmetes nővé változtál és nem az a fiús lány haver vagy. Kikerültél a kockulási zónából. :)
2013. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!