Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekek, 'mint a villám'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek, 'mint a villám' mondjátok meg, hogy mit csináljak? Beleremegtem a mai felismerésembe. Miért boldogtalan az exem. Alapvetően a szabályokat áthágó, öntörvényű ember, a lányok kutakba ereszkednek érte, de neki, senki nem kell.

Figyelt kérdés

viszont a bibi, h minden este kicsinálja magát-évek óta. Bulibélának' beállítva magát! Szerintem, nem tudja feldolgozni, h a fiuka szereti?! Nos?mibe szóljak bele és hogyan? ha ez így van rettentően magányos lehet,

vagy zavaros elmém sztorija..mint az atlantisz-konteok?

akkor? akkor?



2013. máj. 7. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele???
2013. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szeretem és segítenék neki, ahogy csak bírok
2013. máj. 7. 09:26
 3/11 anonim ***** válasza:
ez a kérdés vicc? szívtál valamit? N
2013. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudod mikor segitenék exen. Csináljon amit akar:D
2013. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

még nem..

és mi a vicc? ez egy zéro, nulla amit írsz..

ez se nem vélemény se nem tanács,

nem kötelező az ablakba írni..

és hidd el, legfeljebb átlépek 'magvaspökhendi'-úrhölgy

2013. máj. 7. 09:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Megalapozatlan az érvelés, teljesen légből kapott dolog, hogy meleg. Ismertem én is olyan embert, aki után bomlottak a csajok, mégsem volt nője, mégsem volt b*zi. Ezer meg egy oka lehet annak, amiért így viselkedik, ebből az egyik legkevésbé valószínű dolog az, hogy b*zi lenne.
2013. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet más dolga van, nem érne rá egy kapcsolatra, vagy rossz tapasztalatai vannak korábbról. Miért lenne valaki meleg, mert nincs barátnője?
2013. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ivilicious ***** válasza:
szóval azért szakítottatok, mert kiderült,h meleg? így járt, járjon pszichológushoz és felfolgozza.
2013. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
gyerekek, nyugi.. én megfejteni szeretném..valódi kérdés, valódi válaszokért kiált, talán azért is osztottam itt meg, hogy tisztábban lássak..
2013. máj. 7. 10:45
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es ez tényleg fura, de ma reggel így ébredtem
2013. máj. 7. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!