Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell az embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az embereknek mindig a még jobbat hajkurászni, miért nem lehet megelégedni a "jóval"?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,van valakinek, egy szép barátnője(akit sok más jó pasi akarna),aki kedves és értelmes is.Mindenki álompárnak gondolja őket,évek óta szeretik egymást,boldogok együtt.

Minden rendbe lenne...de kiderül a pasi más még jobb nőket hajkurászik a lány háta mögött,és más nőkre ácsingózik.

Itt a boldog történet vége.Kiderül,tönkremegy a kapcsolat.

A pasi most már szabadon hajkurászhatja a jobbat,a lány meg minden önbizalmát elveszti.Azt hiszi jó volt és mindent megtett,de kiderült mégse volt "elég jó".

Annyi ilyet látok, hogy az emberek nem becsülik meg azt aki nekik jutott,aki mindennél jobban szereti őket.

Pedig mindenkinél van jobb,szebb,izgalmasabb...De attól még nem kéne állandóan arra vágyakozni.Hogy lesz az ilyen akkor igazán boldog valaha is?nem értem :S


2013. máj. 7. 16:04
 1/7 intrepid ***** válasza:
A pasival nincs semmi baj, csak még nem volt elég érett, hogy megállapodjon. Ezt a lánynak észre kellett volna venni. Nem Te vagy az a lány?
2013. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tortenetesen pontosan tudom, mirol beszelsz...

Ezek az emberek szerintem sosem lesznek boldogok. Egeszen addig ugralnak kapcsolatrol-kapcsolatra, mig nem kioregszenek es akkor mar be kell erniuk azzal, ami jut...

Mindenkinel van jobb es a vilag legjobb nojet is unja valaki. Aki ezt csinalja, az a szerelembe szerelmes...

2013. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Mi az, hogy ami nekik jutott? Mindenki keresi a tökéletest. Attól hogy jól néz ki valaki, meg kedves egyáltalán nem biztos, hogy az illetőnek is (már akivel van) olyan nagyon jó. Nem szebb meg izgalmasabb kell,hanem úgymond a másik felem. Ezt keresi mindenki a társában.
2013. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy szerinted valaki kedves, szép és értelmes és jól működik a kapcsolatuk, nem tudod, valójában milyen problémáik lehetnek. Lehet a te általad ideálisnak tartott nő féltékenykedő, kötekedő.
2013. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már voltam a lány szerepében...A volt barátom elmondása szerint mind külsőleg, mind belsőleg teljesen megfeleltem neki, ennek ellenére mégis elbizonytalanodott, nem tudta biztosan, hogy mit akar, hogy akar-e engem. Majdnem egy évet húztam le így mellette...Na, kitaláljátok, hogy mi lett a történet vége? Megelégeltem, szakítottam, találkoztam egy férfival, összejöttünk, az ex pedig még a mai napig is utánam ácsingózik.
2013. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mert vannak emberek akik beérik kevéssel vagy valamennyivel és vannak akik sohase elég. Talán ő az utóbbi. Férfiak egyébként is úgy vannak kódolva hogy sok nővel jöjjenek össze és ez nem fér egy kapcsolatba bele. Nőknél ritkább az ilyesmi mert az hogy elegendő új ruhát vegyen elegendő nyaralás stb megvalósulhat egy kapcsolaton belül is.
2013. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a tv-t, nézz reklámot 3 percig és rájössz a válaszra.
2013. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!