Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évvel fiatalabb a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vestor70 kérdése:

25 évvel fiatalabb a kiszemeltem, merjek közeledni?

Figyelt kérdés
Komolyabbnak tűnik, mint egy 25 éves, de nem tudom, hogy van-e értelme, de nem is az a lényeg, hanem ha már vonzódom hozzá, akkor próbálkozzak-e? Pofára esni nem akarok, de kihagyni sem szeretném! Hülye egy érzés! Mit gondoltok erről a nagy korkülönbségről? Ráadásul főnöke az exemnek, aki 1 évvel idősebb, mint én! Én pedig a céggel állok kapcsolatban, s így a FŐNÖKKEL is!
2013. máj. 8. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hagyd ki. Kellenek az ilyen emlékek is egy ember életében:DD


Hagyd békén a kislányt, öregcsóka vagy te már hozzá:D

2013. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocs, elírtam, 25 éves és 18 évvel fiatalabb. Ki tudjátok számolni, hogy is állunk!
2013. máj. 8. 08:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, hosszútávon a pofára esés boritékolható.Tehát nem úszod meg. Úgy hogy jobban jársz, ha lekanyarodsz az útról mellőle.
2013. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 Mit akarsz tőle?:DDD van egy fiatal teste és ennyi.Értelmileg, intellektuálisan szakadék, ami ha elmulik a testiség felfokozása ürességet hoz minden ilyen kapcsolatban.
2013. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha lépsz is valamit, ne éld bele túlságosan magad. Mert hosszú távon nem igazán lenne életképes a kapcsolat. Persze egy szép időszakot tudnátok esetleg szerezni egymásnak. De azért azt neked is látnod kell, hogy 25 év rengeteg idő. Te se gondolhatod komolyan, hogy egy ilyen fiatalt odaköthetsz magadhoz. Ez már nem is csak simán korkülönbségről szól... Teljesen más generáció.

Nem akarlak megbántani, de előtte ott van még szinte az egész élet. Nem mintha előtted nem lenne még néhány 10 év. De nem lenne egészséges egyikőtök számára sem, egy ilyen kapcsolatban élni.

2013. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó akkor legyen 18 év, az se sokkal kevesebb... Még mindig majdnem 20 évről beszélünk...
2013. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akár nő, akár ffi vagy-mindkét nem részére áll amit irtam.
2013. máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-nél is pont van.
2013. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 klopusz ***** válasza:

Szia!


Az én párom 16 évvel idősebb, mint én, 26 voltam, amikor megismerkedtünk, egy év múlva összeházasodtunk, újabb egy év után megszületett első gyermekünk.

Tizenhetedik éve élünk békés, boldog házasságban,azóta még két csemeténk született.

Véleményem szerint tehát a korkülönbség semmit sem jelent, attól még igenis lehet boldog kapcsolatotok.


Remélem, segítettem :-)

2013. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
08.27-es,te nagyon hüe vagy!kérdező,szerintem nem gáz,próbáld meg!Jel a részéről,hogy esetleg tetszel neki?
2013. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!