Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondoltam azt egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoltam azt egész életemben, hogy a pasik nem képesek szerelemre, fiúk mesélnétek történeteket?

Figyelt kérdés
sokszor olvasom itt is, látom az életben is de valahogy ez olyan kézzelfoghatatlannak tűnik. belém is voltak már szerelmesek de egyszerűen ez se volt elég bizonyíték.
2013. máj. 8. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Old Spice. bizonyíték, nem ígéret
2013. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lennénk képesek szerelemre? Ez pont ugyanolyan, mint hogy a nők nem képesek szerelem nélkül szexelni. Dehogynem! Ugyanolyan érző lények a férfiak is, sőt, sokszor még érzőbbek is tudnak lenni, csak amíg a nők a szexuális vágyukat titkolják, addig mi az érzelmeinket.
2013. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a nők gondolkoznak a szerelmen. A férfiak csak szeretnek. 21F.
2013. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én képes vagyok a szerelemre. Úgy hívják a BMW.
2013. máj. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Azért vagyunk képtelenek a szerelemre, mert nem akarunk pofára esni és megint csalódni.
2013. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az után is képes vagyok szeretni egy lányt, hogy az előző akit szerettem szarba se vett arra nem volt képes, hogy elmondja, hogy nálam fiatalabb fiút akar és akkor mikor ez volt, volt barátja... ÉS ezek után mégis szeretek egy másik lányt, akivel szintén úgy látszik semmi nem lesz, mert van fiúja...

És úgy érzem, hogy most hiába vagyok padlón, ha el jön az igazi ugyan úgy fogom tudni szeretni. Ennyi pofára esés és kudarc után is.

2013. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:43


Büszke lehetsz magadra! Nem mindenki mazochista.

2013. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehetek róla, hogy mindig ilyen szarul választok? Nem jókedvemből csinálom...
2013. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!