Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steve123321 kérdése:

Az lehet, hogy a barátnőm édesapja féltékeny rám és azért nem engedi, hogy nálunk legyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Amikor én megyek hozzájuk semmi bajuk nincsen megengedik de amikor kb havonta egyszer jönne át hozzánk egész nap akkor viszont nem engedik csak hogy vagy délelött vagy délután jöjjön. Valakinek hasonló problémája volt-e már és ha igen ti hogy oldottátok meg. (tudják a szülei hogy lefeküdtünk és elég jól fogadták)

2013. máj. 9. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem féltékeny, csak félti. Ha náluk vagytok, ott vannak vele, bármi is történjen. Nálatok ez nem lehetséges.
2013. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha lányod lesz, megérted.
2013. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már 5 hónapja együtt vagyunk és szeretnek a szülei és tudják hogy megbízható vagyok, és már sokszor átengedték és mostanában kezdték nem engedni
2013. máj. 9. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Náluk jobban tudnak felügyelni. Én is csak erre tudok gondolni. (minél többet szexeltek, annál nagyobb eséllyel lehetnek nagyszülők...)
2013. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak felti, tudja ha nalatok vagytok ott nem tud szemmeltartani, megvedeni a lanyat. Am lehet csak azert kemenyitett be mert eszre vette h az o kislanya mar megnott, ezt az apukak nehezen tudjak elfogadni.
2013. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem akarnak unokát! Ilyen egyszerű!
2013. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!