Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Mit tanácsoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval, 16 éves lány vagyok. Tetszik egy srác,aki nyár elején lesz 15 éves. Jópárszor beszélgettem már a sráccal, nagyon kedves, vicces, aranyos, és jól is néz ki. Mivel a húgával jóban vagyok, egyszer a srác már járt is nálam,mikor értejött a húgáért. De elég félénk srác, legalábbis velem szemben az. Lehet, hogy azért, mert idősebb vagyok nála, vagy nem tudom..

De a kérdésem tulajdonképpen az, hogy mit tegyek, hogy belém szeressen, és ne csak barátnak tekintsen, ahogy eddig. (Mondta valakinek,h csak barátként tekint rám, bár ez még szilveszterkor volt) Szóval: Hogyan ''csábítsam el''? (Ja, és honnan fogom tudni, ha esetleg bejövök neki?)

Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

Egy tanácstalan 16 éves lány.



2013. máj. 9. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

nézd meg neten az ilyen gesztus dolgokat,hogy milyen ha 'tetszik neki a lány'.

Vagy mi lenne ha elmondanád neki?:)

2013. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképpen rákeresek.ezekre a gesztusokra a neten.

Sajnos nem merem neki elmondani, mert félek, hogy elijeszteném... :/

Ha valakinek van még ötlete, légyszi segítsen!

2013. máj. 9. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Megint ezzel az internetes dologgal jövök, de ez gyakran beválik, legalábbis úgy vettem észre...

Írj neki facebookon, vagy amit használtok közösségin, valami a húgával kapcsolatban (mikor tudna elmenni hozzátok, stb). Megkérdezhetnéd, hogy miért fél tőled, vagyis hogy miért ilyen szégyenlős, te igazán nagyon kedveled meg ilyenek.

Elhívhatnád esetleg fagyizni vagy strandra, jön a jó idő. Vagy csak sétálni és beszélgetni..


Amúgy jó látni, hogy van még, akinek nem ciki a korkülönbség, nem bírom, mikor vki ezzel jön: tetszik egy fiú, de 1 évvel fiatalabb nálam, ezért nem kell...

Remélem neked összejön! Hajrá:)

2013. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi, valamit*
2013. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!!! Csak annyi a baj, hogy a srácnak nincs facebook-ja, nem szereti az ilyeneket. A mobilszáma pedig nincs meg. De akkor lehet, hogy szóban beszélek vele, és elhívom pl fagyizni. (Köszi az ötletet :D) De azt nem merem megkérdezni tőle, hogy mit érez irántam. Félek, hogy egyrészt ugye elijeszteném, másrészt meg nagyon ciki lenne, ha ő továbbra is csak barátként kezelne, én meg ott nyaggatnám, hogy szerelmes vagyok belé...

A korkülönbség nekem abszolút nem probléma, max annyiban, hogy emiatt inkább nekem kell kezdeményezni, mert a srác félős.

Ha valakinek még van valami tanácsa, légyszi segítsen! Köszi!

2013. máj. 10. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!