Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha teherbe esnétek?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves ismerősöm, aki teherbe esett. Egy pár évvel idősebb fiú jól kihasználta szegényt, terhes lett, a srác meg otthagyta. A lányban most én is tartom a lelket, de abortuszra fog majd menni. Nekem hirtelen átfutott az agyamon, hogy ha én attól lennék terhes, akit szeretek, akkor vajon megtartanám-e. Ott lenne a hasamban egy picike lény, akit 9 hónap múlva dédelgetni tudnék, ő az én kicsikém lenne. Szegény lány előtt meg sem említem, de biztos végigfutott már az ő eszén is, hogy pár év múlva már kísérhetné oviba a kisgyerekét.. Ti ha terhesek lennétek, mit csinálnátok? Rögtön elvetetnétek, hogy nektek akkor sem kell, de azért ezeken gondolkoznátok? Vajon mennyire fog rád hasonlítani, olyan lesz-e a szeme vagy az orra, mint a tiéd. 16/l
2013. máj. 9. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
csodálkoznék, mivel fiú vagyok
2013. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Lehetetlen, hogy én teherbe essek.

18/F

2013. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem filózok ilyeneken,mert nem akarok gyereket.
2013. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát az elég érdekes lenne...:D
2013. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha tizenévesen történt volna velem mindez, akkor abortusz mindenképpen. Percig sem gondolkodtam volna, ugyanis egyrészt mindenképpen tanulni akartam, másrészt az anyai ösztönök sosem voltak az erősségeim. Most 23 vagyok, most végeztem az egyetemen, de ha most esnék teherbe, bár fontolóra venném, valószínű elvetetném. A párom is pályakezdő, én még a szülőknél élek. Mégis kinek a nyakára szüljem meg? Tudom, ez sokaknak nagyon lelketlen és szívtelen gondolkodás...ez van, nem vagyunk egyformák, lehet lepontozni. Azért, hogy elkerüljem, csak olyannal fekszek le, akiben megbízok, illetve védekezek. Ez lenne egyébként a normális.

23L

2013. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

17 évesen valószínűleg elvetettem volna. De igazából sosem voltam olyan felelőtlen hülyegyerek, hogy erre bármi esély is lett volna.

Már jóval idősebb vagyok, és bár a terveim szerint nem csak mostanában, hanem egyáltalán nem szeretnék gyereket, ha úgy alakulna, semmiképp sem vetetném el. De továbbra sem vagyok felelőtlen, így továbbra sincs rá semmi esély.

2013. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az beb@szna :D

De tuti először eladnám a film jogokat.

2013. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is, ha a csaj helyében lennék, lehet nem tartanám meg, mert nekem is első a tanulás, befejezem majd a gimit, az egyetemet, azután még dolgozni is szeretnék, aztán pedig a baba.
2013. máj. 9. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

látszik nagyon gyerek vagy még

ez nem ilyen egyszerű, egy gyereket nem lehet félre rakni, ha nincs kedved hozzá, ja és agy is kell hozzá, hogyan neveld

amúgy a barátnőd helyében ezt tenném, ez sokkal ésszerűbb és logikusabb, mint amit Te elképzeltél,

amúgy a nagyszülőket örökli a gyerek 75%, a szülőkből csak 25%-t, szóval a gyerek nevelés nem leányálom

a lányaimnak is ezt tanácsolnám, N

2013. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

20 éves vagyok, és bár nagyon fiatalnak tartom magam, még tanulok, a barátommal is csak másfél éve vagyunk együtt, de ezek ellenére is megtartanám.

16 éves koromban vesztettem el a szüzességem, és már akkor úgy gondoltam, hogy én soha nem lennék képes az abortuszra.

És nem értem meg azokat, akik igen. Ha annyira felnőttnek érzed magad, hogy szexelj, akkor érezd magad annyira felnőttnek is, hogy vállalod a tetteid után a következményeket. És nem merészelsz olyan erkölcsi piedesztálra állni, ahonnan ítélkezel élet és halál fölött.

Egyetlen egy esetben hajtok fejet a döntés előtt, ez pedig az, ha a lányt megerőszakolták.

2013. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!