Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy szerelmes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy szerelmes lány ha a fiú azt mondja hogy idő kell ahhoz hogy beleszeressen?

Figyelt kérdés
egy éve ismerjük egymást és nagyon sokáig csak facebookon beszélgettünk, de mivel kölcsönösen tetszettünk egymásnak úgy döntöttünk hogy jobban megismerjük egymást. összesen kétszer találkoztunk(randi keretében, azon kívül egy bizonyos közösségben többször) de én úgy érzem hogy beleszerettem. ő ezt nem tudja viszont azt mondta hogy érez valamit irántam de nem szerelmes még..lehetséges hogy ha eddig nem szeretett belém ezután még lehet vagy teljesen reménytelen eset?
2013. máj. 9. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtős az egész, nem hogy kapcsolat...
2013. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyelőre még nem járunk..
2013. máj. 9. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
2 talalkozas utan nem szerelmes? ez a baj? te jo eg. nekem 1 HONAP kell kb mire beleszeretek valakibe. es no vagyok.
2013. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen mert ott van az az 1 év, amikor igaz hogy nem annyira.ismertük egymást, de beszéltünk
2013. máj. 9. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem 1 honap kell kapcsolatban ahhoz hogy beleszeressek valakibe. fellangolashoz eleg kevesebb de az meg nem szerelem. bar ossze lehet vele teveszteni.

1. lehet nalad is csak fellangolas meg

2. lehet nala is megvan ez de ahogy o nem tud a tiedrol, te se tudsz az overol

3. en ha full szerelmes lennek is valakibe 2 randi utan, akkor se mondanam el, felnek hogy elijesztem vele.


hany evesek vagytok amugy? :)

2013. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én 17 ő 16. egyébként lehet hogy tényleg fellángolás és az is igaz hogy azért nem mondok neki semmi olyat hogy szerelmes vagyok mert nem akarom elijeszteni.:)
2013. máj. 9. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
na akkor szerintem megoldottuk az ugyet :D ne kombinalj feleslegesen, csak orulj annak ami van :D
2013. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!