Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar reg ota csinálnám ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar reg ota csinálnám ez lenne az elsö és nincs olyan kapcsolatom; ( ( szerintetek lefekudjek az osztalytarsammal nem akarok tölle semmit csak azt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon akarod...de aztán ne nyafogj nekünk
2013. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne...csak azért, hogy túl legyél rajta.
2013. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azért.. inkább ne később majd elmeséled valakinek milyen cikis lesz. Az elsőt azért szerintem olyan fiúnak kell adni aki megérdemli.
2013. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ne. rohadtul meg fogod bánni, és nem azért, mert fáj vagy nem volt elég jó, hanem, mert lehet, csak 1 napot kellett volna várnod, hogy megismerj valakit. én elcsesztem az elsőt, mert nem vártam a megfelelőre, remélem, te nem szúrod el így az életed...

18/l

2013. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ha ennyire elszánt vagy, hogy így akarod elveszteni a szüzességedet, akkor is sokkal jobban teszed ha nem az osztálytársaddal teszed, mert az rettenetesen kínos éveket fog a nyakadba tenni.


Esetleg ha fiú vagy akkor menj prostituálthoz, ha lány akkor ajánld fel magad valahol, itt például tuti "segítene" rajtad vagy 10 idióta, VAGY akár várhatnál is mint minden normális ember...

2013. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogyha nem sexelünk csak ö kiveri nekem en meg megujjazom?
2013. máj. 12. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:

ja hogy fiú vagy... :D

én prostit nem javasolnám, állítólag baromi kiábrándító. ha már csak alkalmi kapcsolatot akarsz, ne az osztályban nézz körül, mert az később valóban ciki lesz...

2013. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!