Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra törvény hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra törvény hogy nem élhetnek vissza a meztelen képeimmel?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akinek küldözgettem meztelen képeket magamról úgy, hogy az arcom is látszik meg minden és most összevesztünk és azzal zsarol, hogy felrakja a képeket a netre. Ha megteszi beperelhetem? Illetve mivel jár ez? Nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek!?

16/F



2013. máj. 12. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
beleegyezésed nélkül nem rakhatja fel. de elküldi a napiszarnak, ők már feltehetik, mert nem lehet lenyomozni őket
2013. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,hogy beperelheted. Csomó ilyen ügy volt már.
2013. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Fel fogsz kerülni napikakira testvírem. Őket meg nem fogja meghatni a cincogásod. Készülj, hogy hamarosan milliók fogják látni a cingár, rövidke p*csöd :D
2013. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beperelheted de ha felteszi akkor nem mindegy már? Vagy most ezzel akarod visszazsarolni?
2013. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a képeket neki adtad. Sosem bizonyítod rá, hogy ő rakta fel. Elég azt mondania, hogy amikor összevesztetek, kidobta a képeidet. Valaki megtalálhatta és az tette fel.

Sosem bizonyítod az ellenkezőjét. De az egész netes társadalom azt zengi, hogy ne adjatok pucér képeket senkinek, mert sosem tudni mi lesz a sorsa. És ha egyszer valami felkerül, az onnan nem tűnik el, még ha törlik sem.

2013. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Beperelhet ha nem kért engedélyt arra hogy illetlen képeket tegyenek fel az internetre rólad. Ha meg elküldi valakinek és az teszi fel azt is belekeveri a dologba mert egyérelmű hogy te elküldted ezt EGY személynek és ő tovább adta..azt nagyon könnyen le lehet nyomozni:)
2013. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 12. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem élhet vele vissza. Szerintem tartsd meg a beszélgetéseket mindenképp, hogy fenyeget téged. Ez a későbbiekben egy jó támasz lesz, ha netán tényleg feljelentésre kerülne a sor.
2013. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem ez vagy te véletlen? :D


[link]

2013. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

# 8/9 köszönöm ez lesz!

# 9/9 nem ez nem én vagyok!

2013. máj. 12. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!