Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 5 éve szeretek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 éve szeretek egy lányt, akkor nekem ő "AZ IGAZI"?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk vele osztálytársak.Már a legelső évben felfigyeltem rá,dehát akkor ő még egy átlagos kislány én meg duci kisfiú voltam,mindketten éretlenek ahhoz,hogy bármi is legyen.Időközben rengeteget változtunk,mindketten értünk,megszépültünk.Nála nem mertem kezdeményezni,de hiába próbálkoztam más lányokkal,mindegyiket elfelejtettem és csakis őrá tudtam gondolni.

Szerintetek ő az igazi számomra,ha 5 éve folyamatosan teszik és nem tudok kiábrándulni belőle? 17/F


2013. máj. 12. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez akkor derülne ki igazán, ha együtt vagytok, és működik. az elég szomorú lenne, ha neki nem te lennél az igazi...
2013. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még azt sem tudod, milyen vele egy kapcsolat, honnan tudhatnád?
2013. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ha majd öt éve leszel HÁZAS és még mindig szereted, akkor lesz valaki az igazi...


Amúgy attól még hogy tetszik valaki nem leszel szerelmes az illetőbe, nekem volt vagy 6 ilyen igazim mint akiről te beszélsz általánosba, ebből 4el jártam és TADAMM egyik se volt az XD

2013. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, esélyes.
2013. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na jó,mostmár akkor összevakarom a bátorságomat és megpróbálom a dolgot:)
2013. máj. 12. 22:21
 7/11 anonim ***** válasza:
5 év után bátorságot merítesz...az igen öcsém :D
2013. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Láttál volna csak 2 évvel ezelőtt,megértenéd miért csak most teszem:D

De amúgy más lányokkal megy a dolog,csak tőle tartottam.

2013. máj. 12. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismered? Igazán, közelről, a legapróbb dolgairól is tudsz? Ha igen, és öt éve szereted akkor talán.

Ha nem ismered, akkor csak félsz hogy neem olyan mint amilyennek képzelted, és a róla alkotott fantáziaképedet félted(: próbálkozz nála, észre fogod venni hogy melyik.

2013. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"még azt sem tudod, milyen vele egy kapcsolat.."


Nos. 17 éves koromba beleszerettem valakibe, akivel soha nem volt semmilyen kapcsolatom. Még barátinak sem mondható.

Tudtam, hogy nincs nála semmi esélyem, már a megismerkedésünkkor volt valakije, nekem pedig eszem ágába sem volt belekontárkodni a kapcsolatukba.

Közbe megismerkedtem másokkal, voltak kapcsolataim, de folyamatosan ő járt az eszembe. Neki addigra gyereke született, és én boldog voltam, hogy ő boldog.

Már 11 év telt el, mondhatni boldog párkapcsolatban élek, de - és ez furcsán fog hangzani - az érzéseim iránta semmit nem változtak. Ugyanúgy szeretem, mint akkor. Senkit nem fogok így szeretni, mint őt. Ez az "igazi" nálam.

És nem, nem akarnék semmit tőle, valószínűleg akkor sem, ha ő jönne hozzám. Sokat megtennék érte, szinte tényleg bármit, de nem lennék sem a szeretője, sem a viszonzott szerelmese. Odaadnám a vesém, a májam, az életem, de a szívemet, ilyen módon nem.

És persze a kedvesemet is szeretem, ő a "másik" nagy szerelem az életembe, de ez a szeretet valahogy más. Hiányzik belőle az, ami a másikban ott van.

2013. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!