Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Beleszerettem egy börtönviselt férfiba.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 17:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha szereted, és megváltozott, mi a problémád?
2013. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Dobd ki a párodat, és fogadd be helyette

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Amúgy nem gondolod komolyan, hogy két mondatod alapján mi majd megváltjuk a világodat?

2013. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mit követett el?

Van esély rendes, legális munkára?

2013. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nyilván nem probléma amennyiben adócsalás, vagy véletlen közúti baleset okozása miatt ült.Amennyiben erőszakos bűncselekmény miatt ott már elgondolkodtató a helyzet.
2013. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
17:22. Ellopott dolgokat a munkahelyéről és azokat eladta.
2013. máj. 13. 17:27
 6/23 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az előélete. Én is ismerek ilyet, nem olyan dolog miatt csukták le, ami főben járó bűn lenne.

Normális ember azóta, dolgozik, beilleszkedett újra. Kaphat egy esélyt. De akkor ha tudnám miért ült és most hogyan áll az élet dolgaihoz.

2013. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5 Megbánta? Megváltozott?
2013. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
92%
Ne az érdekeljen, hogy más mit tenne a helyedben. Azon gondolkodj, mi fér bele a te értékrendedbe. Én biztosan nem kezdenék kapcsolatot olyasvalakivel, aki lopott, mert emlékszem milyen szörnyű érzés volt, amikor arra mentem haza, hogy kipakolták a lakásomat... A szerelmed főnöke ráadásul még azon is filózhat, hogy pont a saját alkalmazottja (akiben megbízott) lopta meg őt. Neked ez belefér?
2013. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megbánta a haverjai vitték bele.
2013. máj. 13. 17:32
 10/23 anonim ***** válasza:

*Bucherer*


Hibáztál az életed során bármiben is?

2013. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!