Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit érzek ez szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek ez szerintetek micsoda?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.

Van egy fiú aki szerelmet vallott nekem és szeretné hogy találkozzunk és jobban megismerjük egymást.(3-4 éve ismerjük egymást). Sokszor azt érzem hogy annyira szeretem és nem bírom nélküle de már elég sokszor megbántott nem nagy dolgokkal de tőle minden apró dolog ami kicsit is rossz attól sírni tudnék. Mindig,minden esetben kiáll mellettem, megvéd és mellettem áll.:) Mindig érdekli mi van velem. Mivel egy iskolába járunk mindennap találkozunk és beszélgetünk de amikor hazaérünk egyből pittyeg a telefonom hogy írt. Úgy érzem hogy szerelmes vagyok és szükségem van rá de nem tudom hogy biztosan így érzek-e viszont nem szeretnék játszani az érzéseivel..:/.

A kérdéseim: ez szerelem? megpróbáljuk hogy többet találkozunk kettesbe és akkor majd alakulnak a dolgok?

Mindenféle tanácsot elfogadok!:)

Köszönöm előre is:)


2013. máj. 13. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Csupa jót írsz róla, mégis mivel tudott megbántani akkor?

És igen, szerintem az.:) Felfokozottan hat Rád, bármit csinál, és ennek többsége jó.:)


Nem kell biztosan érezd, hogy stabil Benned ez az érzés, csak add neki oda, mutasd meg, ami eddig Benned termett, és kész.:) Lesz ami lesz. A jövőt nem láthatod.

2013. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

találkozatok többet és majd megismeritek egymást.

egy-két tali után tudni fogod mit akarsz. .)

2013. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Találkozzatok!

Lehet, hogy még nem szereted, bár ha úgy érzed, akkor valószínűleg már igen. A vonzalom ettől még megvan, úgymond egy hullámhosszon vagytok. Vágj bele.

2013. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!