Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem "hiba" beérni egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem "hiba" beérni egy kapcsolattal ami nem az igazi?

Figyelt kérdés

Ezt látom nagyon sok embernél (pl a nővéreim is, barátnők, ismerősök), hogy inkább megállapodnak egy "megfelelő" kapcsolatban, minthogy a tökéleteset keressék. Kicsit úgy érzem én is ilyen lettem. Életem első nagy szerelme (majd csalódása) óta már inkább beérem kevesebbel. Mostani párom külsőleg álompasi, belsőleg rendben van, jólelkű, intelligens, kedves, stb DE nem a lelkitársam. Az exem anno nem jött be külsőleg, csak megszoktam, DE lelkitársam volt és ezzel minden kétségemet eltüntette.

Nagyon szeretem a páromat, (nem érzek semmit az exem iránt csak a szép emlékek húznak vissza) sokszor úgy érzem becsapom magam... Máskor pedig úgy érzem ő az igazi.

Szerintetek butaság így együtt lennem a barátommal (tisztában van ezekkel a kétségeimmel és ezzel együtt vrlem akar lenni)? Voltatok már hasonló helyzetben? Mi lett belőle?


2013. máj. 13. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a vastagbetűst rész olvastam, de a válaszom:


De... hiba. (nincs mit tagozni tovább)

2013. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van aki beéri vele, van aki nem. Neked kell érezned.

Én nem érném be.

24L

2013. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ebben a helyzetben voltam. 1 hónapja szakítottam a barátommal, mert rájöttem, hogy csak azért vagyok vele, hogy ne legyek egyedül. De semmiben sem volt az igazi. Főleg nem volt lelkitársam.


Úgyhogy a válaszom a kérdésedre: igen, hiba.

2013. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van aki lelkileg "ennyit ér" , hogy neki mindegy kivel van legalább van valaki akivel el lehet ütni az időt. Van aki meg olyan, hogy inkább vár ameddig kell de amikor összejön valakivel az minden hibával, nehézséggel együtt is tökéletes:) Te tudod melyik típus vagy. Én pl. az utóbbi.. a köztes rész nehéz de mikor megtalálod azt akiért megéri akkor úgy vagy vele, hogy jöhet bármi!
2013. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!