Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu. Es szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu. Es szerelmes belem nagyon. Hogy tudom enyhen szolva lerazni?

Figyelt kérdés
Barmit teszek mindig tapad.En csak barat szeretnek vele lenni. :(

2013. máj. 13. 17:38
 1/7 Emberek ***** válasza:
100%
a legrövidebb (és leghelyesebb) út az egyenes.. mondd meg neki, hogy nem akarsz többet mint barátság!
2013. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ő szerelmes beléd, akkor abból sose lesz igazán jó barátság. Neki legalábbis valószínűleg mindig fájni fog.
2013. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sz@rj bele a táskájába.
2013. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En mar mondtam neki h en nem akarok tobbet mint baratsag.Baratok is vagyunk.De...szoval nem tom mi legyen. :( De azert koszi neketek. :)
2013. máj. 14. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutasd be neki a fiúd.
2013. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nincs fium.Jelenleg..:)
2013. dec. 11. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fiú barátom, csak barát. Régebben ő volt a táncpartnerem, meg folyton együtt voltunk a suliban is, de nem jártunk vagy valami csak barátok voltunk.

Egyik nap nagyon meglepett. Egy szív alakú, kis papírost találtam az asztalomon, a nevemmel az elején. Kinyitottam és az volt bele írva: "Szeretlek" és a neve.

Hirtelen nagyon kiborultam és oda mentem hozzá hogy én meg nem szeretem csak mint barátot. Megértette és még a mai napig is barátok vagyunk.

2014. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!