Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi kicsit is tetszik és elkezdek beszélgetni vele röktön úgy érzem, hogy bele estem aztán nem kell sok idő, hogy bele esek egy másikba és az előzőt pedig el is felejtem. Miért? Mi a fene baj van az agyamal?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom lehet, hogy ennyire válogatós vagyok? :/ Pedig komoly és hosszú távú kapcsolatot szeretnék. Mi a baj velem?

Miért csinálom ezt? :/

A válaszokat előre is köszönöm.

Egy 17 éves tanácstalan Lány... :/



2013. máj. 13. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
fellángolás.
2013. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felszines vagy

Ami konnyen jon, az konnyen megy... a szerelem em egy adokveszek dolog, tanuld meg megkulonboztetni a tetszestol!!

Ja meg nyelvtant is tanulj

2013. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Boros Betti ***** válasza:
úgy érted "röKtön"?:DD
2013. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A helyes írásért bocsánat diszlexiás vagyok. Figyelek rá de ennek ellenére mindig marad benne hiba. Sajnálom. :/

Az a baj még, hogy meg sem várom azt, hogy viszont szimpátia kialakuljon. Lehet lasítanom kellene? :S

2013. máj. 13. 19:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem röktön. :S
2013. máj. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!