Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok féltékeny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok a barátom harmad unokatesójára.Úgy érzem hogy több van köztük mint kellene... A lány ott lakik náluk az egyetem miatt, mivel a szülővárosától messze van Pest. Igazából nem kiskoruk óta ismerik egymást, ezért nem érzik úgy mintha rokonok lennének (szerintem). Már többször is észrevettem hogy olyan szerelmesen mosolyognak egymásra,sokszor nevetgélnek, sugdolóznak. Van egy csomó közös programjuk, ölelgetik egymást. Több ismerősöm is mondta már hogy látta őket a városban sétálni meg nevetgélni... speciál ők azt hitték hogy megcsal engem. A barátomnál nem merek rákérdezni. :( De egyre jobban aggaszt ez a dolog. Vagy csak bebeszélem magamnak? :O

Egyébként én 21 vagyok, a barátom 23, a lány pedig 19



2013. máj. 13. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már a srác rokonára féltékeny vagy, legyen vér a pucádban rákérdezni a dologra.
2013. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Paranoia.
2013. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire zavar, kérdezz rá, jobb, mintha a féltékenység feleslegesen nyúz téged. ne légy bizalmatlan feleslegesen. szerintem létezik fiú-lány barátság, főleg ha még rokonok is! (=
2013. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan vagy féltékeny. ha nem kérdezel rá nemfogod megtudni
2013. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tisztázd vele az a legegyszerűbb.
2013. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!