Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire szemét dolog azt mondani a párotoknak amit hallani akar?

Figyelt kérdés
mármint szerintem sok ilyen van gondolom, aki nem mondja el az igazat vagy amit gondol a párjának..pl egy ruháról vagy ilyesmi.

2013. máj. 13. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez a kegyes hazugság kategória, de a nevében is benne van, hogy pozitív dolog. Ergo egyáltalán nem szemét dolog, sőt..
2013. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

vagy gondolok itt a "te vagy a legszebb a világon szövegekre'"

"sosem nézek más nőre" stb stb

2013. máj. 14. 00:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ,hogy miben.

Ruhában nem vészes (de lehetne őszinte),de ha annál durvább,akkor igen.

2013. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

vannak kegyes hazugságok, de csak óvatosan velük!

mondhatod, hogy tetszik a nyakkendő, amit kaptál tőle, de ne hazudd, hogy nem csaltad meg vagy ilyenek... tudni kell a határt.

2013. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
nem szemét dolog, mindenki hazudik, nincs 100% őszinte ember
2013. máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, csinos vagy rövid hajjal is.
2013. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
sosem értettem, hogy mi értelme van ruháról hazudni ( ha már a példa adott), igazából átverjük azt akit félretájékoztatunk arról, hogy 1 bizonyos ruhadarab jól áll-e neki, miért tennénk ezt azzal akit szeretünk. Érzelmi téren megint csak érdemes elgondolkodni a dolgon, ha már valótlant kell állítanunk az érzelmeinkről az már régen rossz. A kegyes hazugság szerintem csak abban az esetben elfogadható ha vígasztalunk valakit, de minden esetben tudtára kell adnunk a valódi véleményünket.szerintem.
2013. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, legyen inkább mindenben őszinte, nem szeretnék azon gondolkodni mindig amikor mond valamit a másik, hogy azt vajon komolyan gondolta-e vagy csak nem akar megbántani. Pláne ilyen apróságokkal kapcsolatban minek hazudni, nem dől össze attól a világ, ha pl. veszek egy ruhát és a másiknak nem tetszik. Én is utáltam mindig, amikor muszáj volt, hogy tetsszen nekem valami csak mert "úgy illik", le is szoktam az ilyen fajta kamuzásról jó pár éve, ha valami nem tetszik, azt megmondom.
2013. máj. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem vagyunk kíváncsiak a felesleges hisztire. Megmondjuk ,amit hallani szeretne és csókolom.
2013. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Egyéni vagy, drágám.":-D
2018. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!