Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha valakiről-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha valakiről- akivel lefeküdtetek -kiderülne, hogy Aids-es?

Figyelt kérdés

akár gumival, akár anélkül voltatok együtt...

nah kiváncsi vagyok :D


2013. máj. 16. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés.... talán egy teszt??? lehet nem árt...
2013. máj. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első körben leizzadnék egy kicsit.

Utána még jobban.

Aztán elmennék egy szűrésre.

2013. máj. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amit a 2. mondott.

Leverne a víz,aztán doki.

2013. máj. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ez milyen szar lehet.... egy kicsit bulizos este.. es kesz.. becsuszott egy kis hiba :DD
2013. máj. 16. 01:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A #2. vagyok.

Mi az , hogy becsúszik egy kis hiba? Ha HIV+ vagyok akkor nem fekszek le senkivel, mielőtt szólnék neki nem?

Nem megfelelő eredmény után meg benne lennék hétfő este a kék fényben, mert tuti állcsúcson pattintanám egy csákánnyal.

2013. máj. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezzel az a gond,hogy lehet,csak egy emberrel vagy egész életedben, ő lesz a házastársad,stb.. és évek múlva kiderül,hogy beteg...mert anno volt egy csajjal,aki előtte járt egy csajozós sráccal...

Az a rossz,hogy nagyon alattomos egy betegség ez. Szerintem csomóan nem is tudják,hogy már megfertőzték őket. Sajna az emberek ritkán mennek csakúgy szűrővizsgálatokra..

2013. máj. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5! volt már ilyen kib.aszásból lefeküdt a nőkkel, de nem mondta meg, hogy AIDS-s

amúgy nem igazán életszerű nekem, de meg is lepődnék, hogy ennyi eszem volt csak N

2013. máj. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék dokihoz,úgy csinálnék mintha semmi bajom nem lenne.Amint észlelném az egészségem rosszabbodását,szereznék egy pisztolyt.
2013. máj. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mintha rémlene valami, hogy ilyesmi miatt kapott valaki letöltendőt.

( a két 80%-os nem ugyanaz )

2013. máj. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
en ugy gondoltam, hogy utolag derul ki... tehat amikor lefekudtetek meg nem tudta/vagy akarvnem is volt meg az...
2013. máj. 16. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!