Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
1 hete össze jöttünk egy sráccal. Már régóta ismertem. De ahogy megtörtént minden, kézfogás, puszi, szex többször, már annyira nem hiányzik, vagy nem is tudom nem kell, pedig jól érzem magam vele. Kicsit rideg és távolságtartó, ilyen a természete. Soha nem volt még velem ilyen. Hogy ilyet érezzek. Pedig kell nekem.
2013. máj. 16. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek vége, ne csapd be magad, és ne húzd az időt, mert csak magadnak ártasz vele. Ennyi volt.
2013. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak arra kellettél neki hogy jól megdugjon...
2013. máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem csak azt csináltuk, az én szemszögemből nézzétek, nem ő unt rám!
2013. máj. 16. 08:08
 4/5 Csonti95 xD ***** válasza:
Ő "nem csak" megdugni akart? Akkor te akartad hogy "csak" megdugjon, ennyi. :D Nem szeretted csak kívántad (testileg) csőő
2013. máj. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hete jöttetek össze és már volt szex? Hát Te se lehetsz valami értékes!
2013. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!