Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok Magyarországon, akik otthoni gazdálkodásban, háztartásban, állatokban, kertben képzelik el életüket szeretett férjük mellett egy életen át?

Figyelt kérdés
Kocsi nélkül, pénz nélkül, társadalombiztosítás és nyugdíj nélkül....Mert ha igen, akkor szívesen barátkoznék olyanokkal!

2013. máj. 16. 08:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

[link]


:)

2013. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
A kocsi nem függ össze azzal hogy gazdálkodsz-e. A gazdáknak is épp úgy vannak autóik. A Tb sem árt mert baleset betegség bármikor jöhet. Ha gyereketek lesz végképp muszáj. Ezek a dolgok nem zárják ki azt hogy vidéken gazdálkodjatok és megtermeljétek ami kell. Valamennyi pénz is kell igenis az élethez, vagy villanyt, vizet sem akarsz a birtokra???? Azért igenis észszerűen kell gondolkodni legalább a TB-vel kapcsolatban. Egyébként biztos van oylan nő aki erre vágyik, de azt azért nem hiszem hogy olyan szinten hogy villany viz sem legyen. Kívánom hogy megtaláld a megfelelő párt a vágyaidhoz.
2013. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem fognak elárasztani a jelentkezők..., bár lehet, hogy tévedek.
2013. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

befejezem a tanulást, ha megy, találok egy rendes srácot, akivel netán hosszútávon is tudok gondolkodni


a gyerek(ek)kel még városban, minél jobb állással, hogy tudjanak majd mit kezdeni magukkal, ha meg már önállóak, én gondolkodtam már azon, hogy valami farmszerüségre költözöm, persze nem egyedül :D

2013. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

Biztos vannak ilyenek, de egy ilyen életet ne úgy képzelj el hogy autó, meg minden nélkül. A TB igen is kell, ha nem fizeted behajthatják rajtatok egyrészt ugye, meg autóra szüksége is van az embernek főleg ha az isten háta mögött él mert ha gond van akkor mivel megy be a városba.

Víz, villany szintén szükséges mert telefont tölteni kell, gépeket üzemeltetni kell ha arról van szó. Meg valamennyi pénz is mert vannak olyan dolgok amiket ti például nem tudnátok megtermelni.

2013. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Mókusgyilkos ***** válasza:
81%
azért egy állatban elképzelni az életet elég morbid :D
2013. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Hát neked 1500 körül kellett volna születned.

A mai modern mezőgazdaság sok esetben megköveteli a mezőgazdász végzettséget, műszaki jártasságot is. Nem is beszélve a gyereknevelésről. Azt ugye nem akarod, hogy a gyerekek az iskolába járás közben már lepipálják az anyjukat értelmi képességben?

Szerintem aki ilyen nőt kíván maga mellé, az nagyon alacsony IQ szinttel rendelkezik.

Mértél már magadon ilyent? Vagy tudod mit jelent?

Kétlem.

2013. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Komolyan kíváncsi vagyok arra, hogy te ezt mégis hogyan gondolod. Nem kötekedés, tényleg kíváncsi vagyok, pl. pénz nélkül, mert szerintem egy utópisztikus naiv ideát képzelsz el magadnak, de nem tudod, hogy mivel is jár a felnőtt élet, gyereknevelés.


Sokmindent leírtak már TB-ről, villanyról stb. De ha még ezektől el is tekintünk (bár TB-től nem tudsz), és azt mondod, hogy gyeertyafénynél elekrtomos kütyük nélkül éltek (bár ettől is nehéz, nagyon sokmindent már csak számítógéppel, internettel lehet elintézni a mai világban), és mindent kitermeltek magatoknak (bár ehhez is kell tőke, hogy magokat, kisállatokat, eszközöket vegyetek), és te magad varrod a gyerekeid ruháját (de ahhoz is meg kell venni az anyagot, vagy gyapjúszőrben öltözteted majd őket?) akkor is:

1, Hogy járnak majd iskolába a gyerekeid arról az isten háta mögötti helyről? Ugye iskolakötelezettség van!

2, Milyen cipőt adsz majd rájuk? Vagy majd romantikusan mezítláb fognak hóban iskolába gyalogolni 3-4 km-t mint nagyapáink?

3, Miből fogsz nekik tankönyveket venni, befizetni a költségeket?

4, Ha megbetegednek, miből fogsz nekik gyógyszert venni? Vagy majd falusi kuruzslókkal gyógyíttatod.

5, Ha nincs autótok, telefonotok, hogy hívtok orvost vagy mentek kórházba, ha valami baj van? Vagy vállalod, hogy valami történik veletek vagy a gyerekeiddel, mire ezt megoldjátok?

6, Hogy teremted meg a feltételeit annak, hogy a gyerekeid azt csinálják majd, amit szeretnének: sport, továbbtanulás, hangszer, akármi...vagy bele fogod kényszeríteni őket abba az életbe, amit te választottál magadnak???


És még rengeteg kérdés merül fel, most csak azokat írtam le, amik rögtön eszembe jutottak. Ezeken gondolkozz el, vagy ha megvan a válaszod, akkor tényleg kíváncsian várom.

2013. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Én a majdani szeretett férjem mellett képzelem el magamat egy életen át. De nem az általad leírt környezetben.
2013. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Én nagyjából így képzelem el, csak nem Magyarországon, az baj?
2013. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!