Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mind 10 kgt fogytam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mind 10 kgt fogytam, teljesen összmentek a melleim, picik, feszesek ugyan, de zavar. Férfiak/fiúk? Számít a mell méret? Vagy inkább más? Vagy érzelem inkább?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze a külső is számít, de pl ha beleszeretek egy lányba akármilyenek a mellei nem fogom otthagyni :) De mondjuk én személy szerint jobb szeretem a kisebb-közepes melleket csak feszesek legyenek :) 23/F
2013. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Édes drága virágszálam, és minden ilyen gondolatokat a fejében forgató lány/nő!

A pasiknak egy párkapcsolatban nem a mellméreted számít, hanem hogy szereted e őt vagy sem!

29 F

2013. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dreed ***** válasza:
Van akinek a nagy jön be másoknak pedig a pici. De elhiheted hogy senkit nem fog zavarni,ugyanis nem ez a fő szempont. Szóval csak nyugi nem lesz baj,Mellesleg nekem a hatalmas mell nem jön be :D
2013. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt akárhány lány kérdezi hogy gond-e ha kicsi a melle. És a legtöbb férfi azt írja hogy neki a kicsi mellek jönnek be. De mennyire kicsi az a kicsi? A legtöbb férfinek az átlagos, vagy az átlagosnál egy kicsit nagyobb mell tetszik, de nem azért jönnek össze valakivel mert nagy a melle, és ugyanúgy a kicsi, formás mell miatt sem utasítunk el lányokat. Legalábbis a a többségünk így gondolkodik.

33F

2013. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, látatlanban megmondom, hogy te egy tök jó nő vagy, úgyhogy nincs semmi aggódnivalód :-)
2013. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! ne fogyózzál, mert a nőknél az arc és a mell ahonnan lemegy, szóval inkább járjál súlyzós edzésre, azzal előbbre mész, ha most elkezded is fog változni N
2013. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha most olyan kis tenyérbeillő formás feszes, akkor tökéletes!! :)

Nekem amúgy a fenék izgatóbb, az jobban számít, sokkal!

2013. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az pont jó, ha kicsi és feszes, mert akkor elfér a kezemben... :))
2013. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kicsi az igazi :)
2013. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
pici feszes mell a jó
2013. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!