Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tőrtét az elsô csókod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tőrtét az elsô csókod?

Figyelt kérdés
Mikor,hol,hogyan,mit éreztél,menny idös voltál ,(nemet is )

2013. máj. 16. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Augusztusban voltam a barátaimmal, akik közül az egyikük már régóta tetszett. Tüzet raktunk a Duna parton, beszélgettünk, nevetgéltünk. Mellémült, átkarolt, párszor próbálkozott megcsókolni, de kb. csak harmadszorra járt sikerrel. 2 hónapja meg rendesen járunk is.


17/l

2013. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

16éves voltam és suliban amikor beszélgettünk az egyik sráccal akivel már régóta kerülgettük egymást és akkor csattant el az első. Nekem rossz emlékeim vannak róla végképp nem volt jó :(

20L

2013. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
13 éves voltam, első randim volt az első későbbi baràtommal. Először megpuszilta a nyakam aztán megpróbált megcsókolni ,de én ellenkeztem (pedig akartam) és mondta ,hogy ne féljek és utána már tényleg megcsókolt. Nagyon jó volt ^^
2013. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 HotChoc ***** válasza:
Egymás mellett feküdtünk a mostani barátommal, beszélgettünk, és egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Végül "most vagy soha" alapon fogtam magam és megcsókoltam. Azóta járunk. :D
2013. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16 voltam, egy hónapja ismertük egymást. Társasággal mentünk moziba (Elhajlási engedély - azóta egyszer néztük még meg, megint nem emláékeztünk rá ;) ), ott már fogtuk egymás kezét. Puszikat adott az arcomra, majd megcsókolt. Én istentelenül béna voltam, de egyik legjobb élményem vele. Azóta kitanított. :)

Több, mint 2 éve vagyunk együtt. 18L 20F

2013. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még nem volt :(


20f

2013. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
13 évesen Rába parton ültünk egy padon én ültem ő állt odahajolt először csak szájrapuszi volt amiből lett csók:) nagyon jó volt:)
2013. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!