Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek hány éves korotokba lett szőrös a nuni? És mikortól borotváljátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
mit érdekel az téged?
2013. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elég korán szőrösödni kezdtem,itt most nem írnék kort,esetleg privátban,hamar el is kezdtem borotválni
2013. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
1 tipp: nekezd el túl korán borotválni mert akkor egyre gyorsabban fog visszanőni és egyre erősebb lesz!
2013. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem 9-12 között jön átlagosan, és nagyon jó, hogy a kislányokból nagylányok lesznek... viszont a legnagyobb gáz az egészbe, hogy leszedik -.-


inkább örülnének, hogy már nagy lányok, és nem csupasz... erre leszedik a szépségüket... szánalmas ez az egész... remélem hamarosan minden pasi el fogja küldeni a p icsába a csupasz puncis lányokat! ;)))


24/F

2013. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
9-12 éves korom között kezdett.. 14 évesen szedtem le először, ma már rendszeres. 16/l
2013. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó: és milyenre? teljesen csupaszra? vagy milyenre? :)
2013. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as válaszolónak nagyon igaza van!!!! annyira gáz, már ez az egész, hogy lassan ki se nő, máris borotválni fogjátok :(
2013. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!