Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri még egyszer megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még egyszer megpróbálni?

Figyelt kérdés

Buszmegállóban ismertem meg egy lányt még októberben,buszmegállóban kevés időnk volt beszélni,olyan 5-10 perc,ezért neten írtam rá,(nem egyből miután feljött,1 óra múlva kb.)

December óta csak köszönni szoktam neki,nem szoktam vele beszélgetni,és ő sem kezdene.

Nekem ott telt be a pohár,hogy egyszer elhívtam akkor az apjánál volt,mert ritkán látja a szüleit,és elváltak,máskor meg csak mondtam hogy elmehetnénk valahova sétálni,ő azt mondta ha nem lesz rossz idő,de utána nem beszéltem már vele.

Neten mindig én írtam neki.

Márciusban,egyszer a buszon későn vettem észre hogy rajta van így nem sikerült köszönnöm,ezért elnézést kértem és mondtam hogy bunkó vagyok és ő megerősítette de (nevetve).

Ma is láttam délután a buszon,egy megállónál szállunk le,(csuklós busz jött,láttam hogy hátul ül,de miután leültem és a csukló mögött ültem hátra nézve)

Hátsó ajtó felé indultam ahol ő is leszállna,nem nézett rám,de köszöntem neki,akkor ő rám nézett mosolygott és visszaköszönt.(Arra várt hogy kijavítsam a múltkori hibám,mert akkor nem köszöntem..)

Szerintetek hívjam el,valahova,de hova tudnám ?

Köszi!

De egyszer orvoshoz ment,(arra felé kellett mennie amerre én megyek a suliba)És buszmegállóban reggel közölte ezt velem,miután leszálltam a buszról vártam,vártam,a barátnőjétől még elköszöngetett,majd lassan elindultam,de utánam sietett..Persze utolért,és együtt mentünk egy ideig.

Sok idő telt el december óta szóval szerintem meg próbálhatnám elhívni még egyszer..Lehet tényleg az apjánál volt.Tippek?


2013. máj. 16. 17:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Aki elolvassa és megírja a véleményét annak zöld pacsit adok! :D
2013. máj. 16. 17:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, bár a szimpátia lehet kevés. Szerintem hívd el valahova.
2013. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mindenképpen! Nincs mit veszíteni :)
2013. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha visszautasít, még akkor is jobb mintha meg sem próbáltad volna
2013. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Anyád Gibbonja :D válasza:
Jobb lenne, ha még egyszer elhívnád, lehet, hogy csak kéreti magát... meg amúgy is,ha meg nem hívod el az fog gyötörni, hogy mi lett volna ha ... :) szóval mindenképpen megér egy próbát ..:) Hajrá!
2013. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Probáld meg, szerintem megéri ;)
2013. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív hozzáállása lehet a dolgokhoz,szerintem mindenképpen próbáld meg megint elhívni! :) Sok sikert!
2013. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mit veszítesz?:D egy próbát mindig megér:D 15/L
2013. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem!Hát akkor lesz ami lesz.

Köszi mindenkinek! :D

2013. máj. 16. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Hivd el nincs mit veszíts.
2013. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!