Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes beletörődni abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes beletörődni abba, hogy én nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

A külsőm miatt semmit nem ér az, hogy milyen vagyok belülről, ugyan úgy adom el magam, mint akinek semmi gondja nincs és ha mégis van, nem igazán foglalkozik vele, de az csak színjáték, és sztem nem vagyok egyedül, aki nem tárulkozik ki a világ elé.

Amióta élek nem éreztem olyat, hogy vki tényleg szeressen, vannak barátaim, és a családban is akadnak, akik szeretnek, de azért az mégis más, mint a szerelem. Ami még soha nem is volt, és nem tudom érdemes-e reménykedni h lesz-e.



2013. máj. 16. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Kor/nem?

Az azért érdekelne.

2013. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem szabad feladni. Fiú, vagy lány vagy?
2013. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=COPnrU25p3I


Állj hozzá pozitívan;) Küldöm neked.

2013. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15 évesen nem feltétlenül.
2013. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Dreed ***** válasza:
Mindig ez megy... nem,soha stb... Viszont hidd el kevésbé fáj mintha nem adnád fel...
2013. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan helyeken ismerkedni, ahol a belsődet is megismerik. Esetleg olyan témákkal foglalkozó klubbokban, ami a te hobbid is. Ne add fel ilyen könnyen, biztos hogy van valahol egy lány, aki úgy fogad majd el, ahogy vagy:)
2013. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

hát persze biztos van , olyan ki szeret, aki elfogad, soha ne add fel blablabla

kérdezo, érdemesnek nem mondanám, de ha nincs más választás, akkor bele kell ebbe torodni, rohadt nehéz, de van ilyen.nem mindenkinek jut társ az életben, nemhogy még jo társ is legyen...na az már tényleg csak a legszerencsésebbeknek sikerul.

2013. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Maj nyugdíjas korod után már gondolkozhatsz ezen.
2013. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

A f*szt. Sportolj. Menj konditerembe. A legszarabb külsőből is ki lehet hozni egy átlagosat. Csak akarat kérdése. Mellé meg már alapból jön az önbizalom is. Azt most hogy ezt ki írtad nem fogja megoldani a problémádat. Csak magadon tudsz segíteni. Szal nyomassad neki!


21/F

2013. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
tényleg ne add fel. Én is ezt hittem nagyon sokáig, aztán másképp lett. szóval biztos, hogy ez csak átmeneti állapot (ami lehet, hogy néhány évig is eltart) de ne add fel. Igenis kell reménykedni. Remény nélkül dög unalmas az élet. Kitartás. Még nem láttam olyan "csúnyának" titulált senkit (se aki tényleg csúnya volt, se olyat, aki csak annak hitte magát), aki ne talált volna párt. Kitartás!
2013. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!