Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bók vagy bántás?

Figyelt kérdés
Pasi: Nekem nincsenek nagy igényeim, nem akarok én hűde milyen csajt, én megelégszem veled. Lány: Igen? Mert nincs jobb? Pasi: Nem, nem azért. Hanem mert olyan vagy amilyet mindig szerettem volna, főleg hogy megértesz és elfogadtad, amit más nem.
2013. máj. 16. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond.
2013. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Te vagy neki a tökéletes.
2013. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hülyén kifejezett bók.
2013. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez egy bók,csak kicsit félreérthezően előadva:)
2013. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az elgondolkodom egy percet, lehet nem kellett volna mondani típusú bók. Lehetséges, hogy nem gondolt semmi rosszra, csak nem tudta magát jobban kifejezni.
2013. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szándékosan akarod félreérteni a pasidat vagy most mi bajod van? Kerek perec megmondta, hogy neki te kellesz nem valami pitsa.
2013. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is kaptam egyszer hasonló 'bókot'. Szerintem kedveskedni akart, de elég bántó módon tette:S
2013. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:) abban a pillanatban én is így reagáltam, hogy mosoly, puszi..csak utólag gondoltam végig. :) De ám nincs gond :)
2013. máj. 16. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
ez egyértelműen bók, azt akarta ezzl mondani, hogy neki nem az agyonkent, műkörmös kis pláza cicák jönnek be, hanem úgymond a természetes szépségek, és te szerinte ilyen vagy, és ezenkívűl őt is elfogadod olyannak, amilyen, mert ő se tartja ezek szerint magát olyan sokra.
2013. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem volt még barátnője,a havernek jó, de bocs, van némi hibád nem vonzódom hozzád alapon...
2013. máj. 16. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!