Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud hozzám vonzódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud hozzám vonzódni egy lány sem?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul néz ki a külsőm, de attól még szerintem szerethető vagyok. Nem vágyom szép barátnőre, csak egy rendes, kedvesre, de errefelé nem nagyon laknak ilyen lányok. Mindenki csak kigúnyol a külsőm matt.

2013. máj. 17. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Suliban, könyvtár, valami programon
2013. máj. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
próbáld+ lemaradt.:D
2013. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbálsz kezdeményezni? Szerényebbnek tűnő, visszafogottabb lányoknál próbálkozz!

Hány éves vagy?

2013. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rögtön meg is válaszoltad a kérdésedet: mert nagyon rosszul nézel ki. A lányoknak csak ez számít, a külsőnél nem látnak tovább.
2013. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem igaz! Mindenkinek más jön be. Persze külsőleg tetszenie kell az illetőnek, de nem kell az sem hogy pénzben ússzon (hallom, sokan azt hangoztatják, hogy a lányok a pénzre mennek).
2013. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3: rengetegszer próbálkoztam már, és a szerényebb típusú lányoknál. Amúgy 26 vagyok, de még sosem volt senkim.
2013. máj. 17. 17:02
 7/10 A kérdező kommentje:
7: Lehet, hogy mindenkinek más jön be, de én még senkinek nem jöttem be.
2013. máj. 17. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 Nem igaz, h mindenkinek más jön be. A lányok 90%-ának ugyanazok a pasik jönnek be, és vagyunk jó páran, akik egyetlen lánynak se tetszünk.
2013. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, és nálam pl. nem jönnek be a kifejezetten jóképű pasik, mert beképzeltnek gondolom őket (oké, tudom, nem mindegyik az). Tehát ezek szerint akkor a 10%-ban vagyok.
2013. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, h így van. De pl. a kérdező és én biztos h neked se jönnénk be.
2013. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!