Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üvegezésnél mi a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üvegezésnél mi a normális reakció? (lehet rossz kérdés, bocsi)

Figyelt kérdés

Pl. ha meg kell csókolnod valakit, vagy szájra/nyakra puszi, vagy akármi, akkor mi a normális reakció, mindkét félről? Ha mondjuk bírod a másikat, és akkor is ha nem vagytok olyan jóban...?

Tizennégy évesek vagyunk, tudom, hogy még korai(egyesek szerint), de ez van. Korán érünk. :"D

Köszönöm előre is a válaszokat. :)



2013. máj. 17. 22:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

meg arcra/nyakra puszi...

"nyilvánosság" előtt volt az egész, szóval tovább nem mentünk el.. :D

pedig smárolás is lett volna, de az ofő többször ránk szólt, hogy fejezzük be ezt a "csúnya játékot".xd

2013. máj. 17. 22:23
 12/25 anonim ***** válasza:
ez a játék akkora hülyeség :D mi sose játszottuk
2013. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Megtennéd, hogy nem meséled tovább? Mert itt többen heveny sírógörcsben törünk ki és a hétvégét magzatpózban fetrengve töltjük a sarokban. Néhány srác azért, mert 10 évvel idősebb nálatok, de még sosem fogott női mellet, én meg azért, mert a húgom 2 évvel öregebb nálad, és belegondolni sem merek, mit csinálhat.


Úgyhogy most megyek a sarokba inkább. [link]

2013. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 brokkoli93 válasza:
71%
Szóval 14 évesek vagytok, és ilyen éretteknek képzelitek magatokat, akkor nem is tudom, hogy miért nem dolgoztok, miért nem kitűnő tanuló mindenki, és miért nincs közöttetek értelmes, csak nagyon eldugva? Vagy nálatok mit jelent az érettség? Drog, alkohol, intim kapcsolat? Büszkék lehettek magatokra ! Komolyan mondom erre a világra, családot alapítani... rosszabb mint egy egyéni vállalkozás megnyitása tudatos defficitre :DDDDDD
2013. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

* deficit


(bocsánat, nem bírtam; minden egyébben maximálisan egyetértek)

2013. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 brokkoli93 válasza:
Semmi gond, mindenkinél megesik :) csak felcseszi az agyamat ez a mai 12-15 évesek "társadalma" szerintem fejlődünk visszafele és a végén visszakerülünk a kőrforgás elejére, mert már a majmokhoz hasonlít ez az alacsonyabb, szellemileg elmaradt "tini tini " társadalom.
2013. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Nem voltam olyan nagyon régen tini, de le vagyok sokkolódva, hogy mennyire megváltoztak azóta a dolgok. Mondjuk én tiniként meg felnőttként sem engedtem fűnek-fának, hogy megfogja a mellem. Szóval ez biztos nem az érettség jele, kedves kérdező.
2013. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Oookééé... :D

Nem iszunk alkoholt, legalábbis én nem szoktam, nem cigizek, nem drogoztam még soha(nem is akarok), szűz vagyok, és az is akarok maradni még pár évig. :D Mi csak egy kicsit szórakoztunk, és kíváncsi voltam, hogy ilyenkor általában mit szoktak reagálni...

De azért köszönöm a hasznos és kevésbé hasznos válaszokat is. :)

2013. máj. 17. 23:45
 19/25 brokkoli93 válasza:
Anas penelope : én sem vagyok olyan idős... pár éve voltam én is ilyen korszakban, de nekünk ilyesmi nem fordult meg a fejünkben... nagyon elkeseredett vagyok, hogy ennyire látszik a világ romlása :////
2013. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
akkor is szánlamas
2013. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!