Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a sors, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a sors, lehet benne valami? Vagy úgy hülyeség ahogy van? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Igazából kicsit hosszú sztori.Azt se tudom hol kezdjem.Megpróbálom érthetően.

Szóval az a dolog,hogy én kb. egy éve (vagy több)msnezek (meg facebookra is felvettem) egy pasival.És hát amúgy ő messze lakik,sajnos nem is Magyarországon.De már a beszélgetéseink előtt is nagyon szerettem volna beszélni vele,többször próbálkoztam üzikkel de nem jött össze.(Azt nem írnám le hogy előtte hogy,hol láttam,ha nem baj.)És egy idő után,hasonló nevű embereket kerestem msnen,és hát rajta kívül amúgy másokat is bejelöltem msnen,de csak ő jelölt vissza.És hát egy téli este ráírtam,válaszolt is sűrűn.Igazából nem volt túl érdekes az első beszélgetésünk,olyan szempontból,hogy tulajdonképpen nem sokat mondtam magamról.Legfeljebb egy kicsit (de ő nem tudta ki vagyok.Csak én ismertem őt)És már a beszélgetésünk (az első!) végén megkérdezte tőlem hogy "holnap is beszélünk?" és mondtam hogy én örömmel,ha neki se baj.És mondta hogy nem baj,kedves vagyok.

Igen,és gyakran beszéltünk.Ezzel bizonyos értelemben teljesült az álmom.Kb.minden este beszéltem vele.Olyan is volt,hogy egy nap többször is.És egy csomót röhögtünk,meg voltak témáink.Többször dicsérte is a humorom.

Na igen,és közben egyre jobban megismertük egymást.Szinte barátok lettünk.Sőt,volt olyan időszak,amikor úgy tűnt mintha tetszettem volna neki (amiket írt,meg ilyenekből jött le nekem).De ő is tetszett nekem.És ez egy darabig így ment.Megesett,hogy este volt, nem tudott aludni,de nem akarta hogy ott hagyjam,2x is visszahívott.Ha valami bajom volt,jobbulást kívánt,ha meg tanácsot,véleményt kértem,ő adott.Még figyelmeztetett többször is,hogy vigyázzak magamra.Szóval volt ez az időszak egy ideig.Aztán volt egy nap,mikor váratlanul kicsit más lett,mert azt mondta ,törli az msnjét. Aztán meg azt hogy jobb ha abbahagyjuk.Azt mondta hogy jobb lesz így.Meg hogy mindkettőnk folytatja külön a saját életét.Azon az estén úgy sírtam mint a nyavalya,annyira fájt még belegondolni is.Abba hogy nem beszélünk többé és hasonlók.DE aztán a beszélgetés vége felé megkérdeztem tőle,hogy akkor törli-e az msnjét meg írtam neki hogy hát hiányozni fog meg ilyesmi.És mondta -már szinte,hogy is mondjam..helyretevésképpen,hogy nem törli.És ekkor kérdeztem,hogy mikor beszélünk,és mondta hogy nem holnap,hanem később.Később beszéltünk is (nem is utána nap,már nem tudom mennyi idő után).Onnantól kicsit más volt.De néha-néha még kicsit ott volt a régi dolog,aminek "vége lett".

Voltak közbe kisebb szünetek mikor nem beszéltünk.De egy ideje megint beszélünk néha.Eddig gyakran én írtam rá (az elején,meg még akkor volt párszor hogy ő), de például ezen a héten pár nap alatt 2x beszéltünk,és mind2x ő írt nekem.

Voltak napok mikor nem volt fent,de akkor is írtam neki.Mikor rákérdeztem,azt mondta megkapta az üzeneteim.


Még annyit hadd tegyek hozzá,hogy álmodtam vele párszor,és a beszélgetések előtt (vagyis az egész dolog előtt) álmodtam hogy vele beszélek.

A másik álmomban pedig azt álmodtam hogy nálunk van,nem egyedül jött,hanem egy lánnyal (aki az álmomban a volt barátnője volt,amúgy tényleg létezik az a csaj,és ismeri is, de mindegy.) és a volt barátnője kint beszélgetett a rokonaimmal akik ott voltak,én meg ott ültem a pasival a szobában.Ő ült a fotelben,én mellette a földön,beszélgettünk,fogtuk egymás kezét és kezdtük tervezni hogy mikor találkozunk.


Szóval..nekem ez a dolog olyannak tűnik,mintha kicsit a sors lenne,ha figyelembe veszem pl. az alábbiakat:

1;Azt hogy egy kisebb út,több próbálkozás vezetett hozzá,de végül kapcsolatba kerültem vele.

2;Az álmaim (amik részben megvalósultak)

3;Az hogy le akarta zárni,de aztán az utolsó pillanatba meggondolta magát.

4;Volt egyszer éjszaka egy olyan érzésem,mikor kicsit több ideig rágondoltam,és közben azt éreztem hogy mintha érezné hogy gondolok rá,és ő is úgy érezne.Nekem ez olyan volt,mintha valami összekötött volna minket a távolság ellenére is.


Tudom,húszezer bocsánat amiért ilyen elképesztően hosszú.

De nekem fontos lenne a véleményetek is.

Azt is megértem,ha hülyeségnek tűnik,meg túlreagálásnak,de kérlek írjatok véleményt:szerintetek én vagyok hülye,vagy van benne valami?



2013. máj. 17. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Te, én egy menthetetlenül romantikus idióta spiné vagyok, de ez még nekem is sok.

1. Hány éves vagy?

2. Mivel telnek a mindennapjaid? Milyen a szociális életed?

3. Miért rendeled magad ennyire alá, hogy azzal megelégszel, hogy valaki úgymond "megengedi", hogy rajongj érte, és az az álmod, hogy beszélhess vele.


A fő kérdésedre a válaszom az, hogy sajnos szerintem úgy hülyeség, ahogy van, semmi köze a sorsnak ehhez. Egy irreális, zavaros katyvasz az egész, már elnézést (tényleg nem bántásból írom!).

2013. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Elolvastam,de csak egy kérdés:

Ez valami sztár?

2013. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Még egyszer bocsi amiért már szinte elolvashatatlanul hosszú.De ha nem lenne fontos,nem írtam volna ki.

Köszi előre a NORMÁLIS válaszokat :)

2013. máj. 17. 22:58
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha hülyeségnek tűnik,én azt is megértem.SZóval ha ez a vélemény,nem veszem sértésnek,hisz én kértem a véleményeket.

Mégegyszer bocsi,tudom hogy egy katyvasz..


Amúgy,azt miért gondoljátok hogy sztár?

Az,hogy nagyon szeretnék valakivel kapcsolatba kerülni,az szerintem nemcsak egy sztár esetében történhet meg.

De ,ez az én véleményem.


De köszi azért a válaszokat.

2013. máj. 17. 23:02
 5/11 anonim ***** válasza:

"1. Hány éves vagy?

2. Mivel telnek a mindennapjaid? Milyen a szociális életed?

3. Miért rendeled magad ennyire alá, hogy azzal megelégszel, hogy valaki úgymond "megengedi", hogy rajongj érte, és az az álmod, hogy beszélhess vele? "

2013. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kérdeztem.

Emiatt:

"És egy idő után,hasonló nevű embereket kerestem msnen,és hát rajta kívül amúgy másokat is bejelöltem msnen,de csak ő jelölt vissza."

2013. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves első,feltettél nekem kérdéseket,már akkor azokra is válaszolok.

A mindennapjaimat ki tudom tölteni,több mindennel is,sporttal,nyelvtanulással,ilyesmikkel szóval nem vagyok semmittevő :D

Az életem rendben van,vannak ismerőseim,rokonaim,néhány barát(nem azt mondom hogy van legjobb) akikkel kijövök.


Ilyen téren nincs bajom.

2013. máj. 17. 23:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen téren nincs bajom."

Miért?

Milyen téren van?


Még mindig áll a kérdésem,de akkor csak annyit válaszként,hogy:

Ha olyan emberbe vagy szerelmes akivel nem lehetsz együtt,azzal csak magadnak ártasz.

2013. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Abban igazad van,az "ilyen"-t nem kellett volna odaírni,Igazából fölösleges volt.Mert tényleg nincs semmi bajom.Semmilyen szempontból.


Igen,emiatt lehet hülyeség,amit írtál..Meg talán csak túlreagáltam dolgokat.


De,különben,mikor meg ő ír,vagy ő rá jön valami,akkor..nem akarok elutasító lenni,pláne úgy hogy szívesen beszélek vele.


Amúgy jól megvagyunk.Ezért kár lenne megszakítani a kapcsolatot.

Vagy egyáltalán meg kéne?

2013. máj. 17. 23:16
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hülye vagyok,meg minden hülyeséget írok.

De ..szeretnék valamire visszautalni.Azt olvastam a válaszban,hogy nem kell alárendeltnek lenni meg ilyesmi.

Igazából először elsiklott a figyelmem a szón.De,valójában az alárendeltség nem volt meg a beszélgetéseinkben,sőt.Inkább ellenkezőleg.

2013. máj. 17. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!