Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért gondolják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért gondolják azt a bunkó/hőzöngő férfiakról, hogy ők milyen kemények és férfiasak?

Figyelt kérdés
Több lány írta itt az oldalon, hogy azért olyan kelendő ez a típus, mert sokkal férfiasabbnak tűnik, mint egy szolidabb, normál férfi. Csakhogy én nem egy ilyen emberről tudtam már meg, hogy belül sokuk kegyetlenül sebezhető volt és krízishelyzetekben egyáltalán nem úgy reagált, mint az várható volt. Persze ezt legalább annyira titkolta, mint a lányok a szexuális vágyaikat szokták. Mégis, a csajok rendre beveszik ezt az egész színjátékot, amikor valaki veri a mellét, ocsmányul beszél, mindenkibe beleköt és meg se lehet szólalni mellette, mert csak ő beszél. Szerintem az igazi férfi jelleme nem itt kezdődik.

2013. máj. 17. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem az igazi férfi jelleme nem itt kezdődik."


Nem mindenki vágyik férfira.


De utolsó mondatoddal egyet kell, hogy értsek.

2013. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tini lányok ennek nagyon bedőlnek:D

Van olyan ismerősöm aki ilyen kívül,de belül tiszta gyáva,Mindig ordít,p*fázik,de ha cselekedni is kéne valamit,azt sose meri.Sajnos ezen a mázon nem látnak át és ájuldoznak milyen férfias

17/F

2013. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

genetika! a nők tudat alatt vonzódnak az ilyen férfiakhoz, mindegy hogy néha kap egy-két pofont, attól talán még szerelmesebb is lesz!

a színjátékot beveszik, mert el is várják! próbálj egy nővel őszinte lenni, le se fog sz*arni!

2013. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki hangoskodik, az általában egy nulla.
2013. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, 4-es. Aki igazán erős, annak nincs szüksége arra, hogy bizonygassa.
2013. máj. 17. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert tényleg kemények (szájkaratéban). Nem férfiassak, de annak látják, ha annak érzik. Néma fiúkkal mit kezdjenek? Aki szépen beszél az meg uncsi és akkor marad a nagyszájú csimpánzok. Határozott férfiakra vágynak a nők nem? A nagyképűség és a beszólogatások pont arra utal. Hogy lecsapják mint a szúnyogot vagy sem az már más téma. Az messze áll, hogy a bunkóság egyenlő keménység. Aki nem bunkó az általában szolid és határozatlannak tűnő egyén. Talán ezért van így ahogy van.
2013. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De most akkor mindenki kezdjen el ordibálni és mellet verni?Akkor olyan lenne egy-egy közeledés, mint egy való Világ beszavazóshow. mindenki túl akarná ordibálni a másikat. Tiszta vicc az egész.
2013. máj. 17. 23:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Aztán az ilyenek sipákolnak a legjobban ha pofán verik őket. Ne foglalkozz velük, megérdemli némelyik, had csinálják!
2013. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!