Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Már kb fél éve van barátnője, de mégis engem hülyít, állandóan hívogat telefonon, írkál fb-n, sms-eket küld.

Nagyon bírom ezt a pasit mert jófej, aranyos. De én megmondtam neki hogy csak barátok lehetünk, mert van barátnője (akivel elég jóba vagyok). Miért ír/mond olyanokat hogy nagyon jó csaj vagyok, lefeküdne velem. Már volt hogy megpróbált megcsókolni.

Miért csinálja ezt? (Azt mondta nagyon szereti a bartnőjét, de a csaj még csak 14éves, ő meg már 16)

16/L


2013. máj. 17. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
mert puncira vágyik nem marok marcsára!!
2013. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem pasi, csak egy kis pöts.


Aki mellesleg még gerinctelen is. Ha te jössz be neki, miért a barátnőddel jár?

Nem szeret ez senkit a saját farkán kívül.

2013. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
így ha elolvasnám valakinek ugyanezt a kérdést,én is ezt gondolnám róla. De nem az, meg nem is jönnék össze vele a barátnője miatt, meg minden barátnőjét eddig azért dobta mert "talált jobbat"
2013. máj. 17. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy mi? Nem az?


Eleve nem azért jövök össze valakivel, mert aktuálisan nincs jobb... Hanem azért, mert vele akarok lenni.


Kérdező, lehetne egy kis eszed.

2013. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!