Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Jobban örülnétek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Jobban örülnétek nagyobb melleneknek, nagyobb önbizalmat éreznétek?

Figyelt kérdés
Várandós ismerősöm szerint, az ő ''helyzetében'' minden másik nő ki lenne akadva a túlságosan telt keblek miatt.
2013. máj. 17. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem:DD Sosem akarnék. Szoptatáskor volt-soha többet.
2013. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ráadásul természetesen, nem ilyen műszarságokkal.
2013. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos mindig lesznek olyan idióta férfiak, akik adják a lovat a kismellű nők alá a "szeretem ha a kezemben elfér a melle" dumájukkal.

A kis mellű nő az olyan, mintha férfi lenne.

2013. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, megfelel ami van. :)
2013. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4 Nekem már nincs kicsi, de mindig örültem, hogy nem tőgyekkel büszkélkedhetek.:DD
2013. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A nőknél a mell méret a fasziknál a farok mérettel van mindig probléma én azt mondom mindegyik legyen egy normál ne túl nagy ne túl kicsi egy optimális a kettő véglet között és akkor nincs semmi gond. Akinek nagy van az kicsit akar akinek meg kicsi van az nagyot. Ez egy jó ideig szerintem így marad.

23/F

2013. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is pont elég, ami van. Ha terhes leszek és nagyobb lesz, én azzal is elégedett lennék. Bár elképzelni nem tudom, hogy nagyobbak legyenek.
2013. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Biztos nagyobb lenne az önbizalmam kicsit nagyobb mellekkel:(

Alig mertem megmutatni a barátom előtt, viszont vigasztal egy kicsit, hogy így is szeret.

2013. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagy mellem van (természetes úton) és kifejezetten rühellem, nehezebb ruhát találni. Tinédzserként pedig pont ezért kisebbségi komplexusom is volt, egyszerűen idegesített, hogy átlagnál nagyobbak. Szóval nem feltétlenül önbizalomnövelő, sőt.
2013. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én meg vagyok elégedve a kis melleimmel, csak lehetne picit formásabb, de elfogadom, jó így :)

Szerencsére az önbizalmammal sincs gond, én a félelmeimet/fóbiáimat küzdeném le, csak az a baj, mindegyik olyan logikusnak tűnik, nem látom értelmét, hogy ne féljek :D

2013. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!