Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy lány ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy lány ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátnőm által 'megismertem' egy srácot, aki nagyon megtetszett, amolyan első látásra féle. Azért írtam idézőjelbe, hogy megismertem, mert nem ismerjük egymást személyesen, sajnos, egyelőre csak interneten.

A gond az az, hogy valószínűleg még mindig a volt barátnőjét szereti. Biztos nagyon szerethette, kedves lánynak tűnik képekről, bár egyáltalán nem egy szépség sőt, átlagon alulinak mondanám, de mint tudjuk, nem a külső a lényeg.

Eddig egyszer beszéltünk, akkor is én írtam neki, jól elvoltunk.


Mit tehetnék, hogy észrevegyen máshogy is? Állítólag egyáltalán nem vagyok csúnya lány, buta se vagyok, szóval ezek a feltételek mondhatni adottak.


Ja egyébként valószínűleg személyesen is bemutatnak minket, csak nem tudom ez hogy fogja kivenni magát..

Szóval ha találkozunk hogy viselkedjek vele? Ő nem tudja még, hogy be leszünk egymásnak mutata.

Hogy viselkednétek ilyen helyzetben? Mit mutatnátok magatokból, mit vennétek fel?



2013. máj. 21. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj ilyesmin, hogy megjátszod magad, stb. Természetes valódat add, mert ha az alapján ismer meg, akkor később sem csalódik.

Ruha terén vedd fel szerintem a kedvencedet, ami jól áll, és magabiztosnak érzed benne magad, a kisugárzásod sokat számít. 24/L

2013. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz ezen problémázni egy hónap múlva. Beszélgessetek, add önmagad, aztán vagy bejön neki, vagy nem.
2013. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, teljesen igazad van, elgondolkodtam a válaszodon..igazad van, csak magamat fogom adni, nincs értelme annak, hogy megjátsszam magam.

Hát én arra gondoltam valami kényelmes kis fehéret, de csinosat, mert abba bármennyit tudok mozogni, nem úgy, mint egy magassarkúban, miniszoknyával.


Második: Én beszélgetnék vele, de nem ír rám, én meg nem szeretnék, mivel először is én írtam...Nem akarok nyomulni, főleg, ha még volt barátnőjét szereti. Bár, nem tudom, hogy mi történt köztük, mi miatt vesztek össze, de ilyenkor szerintem, ha irogatok neki, akkor csak azt hiszi rá vagyok kattanva..(ami részben igaz is:P)



Úgy értettem, hogy mit mutatnátok magatokból, hogy mennyire adjam ki magam, mennyire mutassam meg milyen is vagyok?

2013. máj. 21. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! És honnan tudod hogy a volt barátnőjét még szereti? mióta nincsenek együtt?
2013. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fent hagyta a képeket róluk (a lány is), egy idézet ami arra utal, hogy vissza próbálta szerezni(szerintem őt, de nem biztos), kb csajok nem is írnak a képeihez, se az oldalára, meg, ne higgyetek beképzeltnek(tényleg nem vagyok az), de nagyon ritka az, akinek nem tetszem...Szóval általában akik nem érdeklődnek irántam, azoknak van valaki, akit szeretnek.


Ezekből szűrtem le.

Sajnos azt nem tudom, hogy mikor szakítottak, szerintem valamikor az idei év legelején.

2013. máj. 21. 19:08
 6/6 A kérdező kommentje:
elegem van, annyira tetszik, tökre olyan érzésem van, hogy ha nem ismerhetem meg, belebetegszem:'/
2013. máj. 21. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!