Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok van esélyuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok van esélyuk?

Figyelt kérdés

Van két barátom az egyik a legjobb baratnom a masik legjobb fiu haverom. Mindig piszkaljak egymast hogy igy utalja a csaj a fiut a fiu igy piszkalja a lanyt a lany mindig rola beszel ha teheti de akkora prbalja hogy jaj de utalja...de latszik hogy nem...a fiu aztmondta neki van a legjobb fene az osztalyba de ha megfogja a lany megharagszik és van hogy nem szolnak egymashoz de olyan aranyosak lennenek egymashoz..tudjatok ez a tipikus utalak mert szeretlek kapcsolat., a lany mindig racsap ha a fiu piszkalja persze nem eroset es olyankor mar masok is mondtak hogy osszeilletek*-* cuki lennetek:) de olyankor mibndketten: fuj betonba vernem a fejem aztkene meg...

de en ugylatom a lany odavan a fiuért és a fiu nemtudom ahogy viszonyul hozza,,monjuk o nagyonnagyon zart jatsza abunkot de kozdben egy csupa sziv srac de csak nekem meg 2 masik embernek tud megnyilni..


2013. máj. 21. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég gyerekesek. Lenne esélyük, csak ahhoz az egyiknek lépnie kellene ezügyben.
2013. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én hogy tudnék nekik ebben segiteni?
2013. máj. 21. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs eselyuk, mert osztalytarssal nem szabad jarni!! Es ne is probaljatok oket osszehozni!
2013. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van:| És ha nem egy osztályba járnának?
2013. máj. 21. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Evfolyam-es iskolatarssal sem ajanlatos jarni
2013. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom de annyira összeillenek
2013. máj. 21. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a vidit*, es ha meg ezutan is ugy gondolod h geltetlenul ossze kell oket hozni, akkor HAJRA! De! ha szakitanak akkor te leszel a felelos mindenert, es majd jonnek a: "jol meg lettunk volna, akkor is, ha nem jovunk ossze!", meg a:" csak azert voltunk egyutt, mert annyira akartad/eroszakoskodtal!"....stb.


* [link]

2013. máj. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ismetem a videot:(
2013. máj. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!