Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan emberek, akiket egyszerűen nem párkapcsolatra terveztek?

Figyelt kérdés

Vannak kövér, pattanásos lányok, akik már évek óta együtt vannak egy pasival, és egyszerűen dúl a szerelem, imádják egymást. Sok bunkó, ostoba pasit látok okos, szép lányokkal.


Ezen kívül van az a kategória, akikkel látszólag semmi baj sincs, alapjáraton aranyosak, kedvesek, megértőek és még a külsejük és átlagos vagy kimondottan szép, mégsem találnak senkit. Egyszerűen annyira deviánsak, annyira másként gondolkoznak, mint általában az emberek. Annyira, hogy egyszerűen nem jók ilyen társas dolgokra. Azt hiszem az ilyenekből lesznek a nagy tudósok, költők, művészek. Nem tudják miért, de nem sikerült párt találni, vagy ha sikerül is, kiderül, hogy jobban járnak, ha minél előbb külön mennek.

Sajnos én is ilyennek gondolom magam, bár van akit szeretek, és már rég nem beszéltünk, de nem merem újra felkeresni, vagy ha írok is neki, alig merem megnézni, mit válaszolt. Pedig Őt nagyon különlegesnek tartom, és tudom, hogy ő nekem az úgynevezett "igazi." Tudom, hogy többet ilyen nem lesz az életemben, mert Ő nagyon különleges egy személyiség.


Ti mit gondoltok erről?


Lány vagyok.


2013. máj. 21. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Azt, hogy felszines, és üres a személyiséged.Pedig tartalmasnak akarod mutatni magad.
2013. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nagy tudósok és művészek többnyire nős emberek voltak. Nem kell bedőlni a sztereotípiáknak!
2013. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Te tudod, biztos ismersz is.
2013. máj. 21. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:
azt, hogy majd később megbánod
2013. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Jah, csak nem saját döntés volt, hogy ilyen legyek.
2013. máj. 21. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazából nem teljesen értem, hogy miképp kellene elképzelnem ezt az egészet. Mik azok a dolgok, amik miatt azt érzed, hogy nem vagy rá alkalmas? Mi volt az eddigi tapasztalatod, mikor volt valakid. Konkrét példa nélkül sajnos nem látom át.
2013. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem tudom mire gondolsz.

Eddig soha nem éreztem azt egyetlen egy fiúnál sem, hogy vele érdemes lenne kezdenem. Egyszerűen megunom mindet.

Vagy nincs meg az a bizonyos plusz. Amitől úgy érezném,hogy igen vele érdemes lenne járnom. Akivel meg lenne valami plusz érzés, (a szikra) annak barátnője van, vagy éppen nem tetszem neki.

Pluszban amolyan művész lélek vagyok ha ez számít. De én inkább pechesnek mondanám magam a párkapcsolatokat illetően.

2013. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nem is fogod érteni, ha nem ilyen vagy.


Nem tudom, hogy alkalmatlanok-e a társas dolgokra, de az biztos, hogy nagyon nehéz olyan embereket találni, akikkel kijönnek, mert hiába nagyon jó fej valaki, attól még, hogy kedvelem, nem fogom magamat közel érezni hozzá. Nem tudom miért nem, de így van. Nincs benne semmi plusz, ahogyan #7 is mondja, de ez nem is csak a fiúkra igaz, normális barátságokat sem lehet így kialakítani, vagy fenntartani.


Aztán tegyük fel, hogy találkozik az ember valakivel akiben megvan az a plusz is, de legszívesebben őt is inkább békén hagyná, mert mi van, ha az a plusz sem elég ahhoz, hogy ne unjon rá az illetőre egyszer csak hirtelen? Bántani meg nem akarunk senkit.

2013. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen vannak nem párkapcsolatra teremtett emberek.

Volt egy osztálytársam, aki szépnek kedvesnek és okosnak hitte magát és nem értette őt miért nem kap olyan pasikat, mint mi. Hát kezdjük azzal,hogy igazából se okos nem volt,sem szép annyira, de kedves és jóindulatú végképp nem. Sütött belőle a beképzeltség,felszínesség és a rossz szándék, de ezt persze csak ő nem vette észre.....

2013. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9. Nem ettől függ.

Hanem valami belső izé.


Nekem is van egy ugyanilyen osztálytársam, de valamiért mégis tud magának több pasit is szerezni.

2013. máj. 21. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!