Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztalyból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztalyból akibe beleszerettem de felek neki elmondani mert. (többi lent) szerintettek?

Figyelt kérdés
mert félek hogy ő nem érez irántam semmit. Melletem ül matekon szoktunk beszélni, röhögni néha elég közel kerülünl egymáshoz csak a barátnőim mindig belerángatnak vmi bunkóságba ilyesmibe és eltávolodunk egy mástól. Nem tudom hogy mit tegyek hogy közel kerüljünk egy máshoz. Szerintettek? Van egy fiú az osztályból aki nagyon tetszik de n meremneki elmondani
2013. máj. 21. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor ne mond el neki.. ennek van értelme ? nincs..

mond el neki.. ennek van értelme ? igen van... legalább esélyt adtál magadnak

2013. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kérdezd meg milyen csajok jönnek be neki.És ha teged kérdez utána mond el hogz olyan fiúk mint te......... :D
2013. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hogy*
2013. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok de elfelejtem azt hogy már 1éve vagyok belé szerelmes és a legjobb barátnőm is szereti és ő elmondta nekem de én neki még nem
2013. máj. 21. 19:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. máj. 21. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!