Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdagok milyen szorakozohelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdagok milyen szorakozohelyekre jarnak Magyarorszaon?

Figyelt kérdés

tudom hogy mar sokan feltettek ezt a kerdest, de meg mielott letorkolna engem nem az ilyen helyeken megjeleno jomodu pasik erdekelnek . ha itt nem akartok helyseget megnevezni , irjatok privatban.

Koszonom :)


2013. máj. 21. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint egy helyi pubba szoktam járni a barátaimmal. Nagyobb szórakozóhelyeket kevésbé kedvelem. Persze megfordultam már sok helyen, de az nem az én világom. F/20
2013. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kinder maxi kinges reklámba.
2013. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
O igen ,a huto mogott :)
2013. máj. 21. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nekik ha a 254257843883 hektáros udvarukon kriketteznek, golfoznak, teniszeznek. 18/F
2013. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Golfklubba, teniszezni, most meg az Anna bálra készülök.
2013. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

20:19 Erezd jo magad

a fonokom is imad golfozni , mindig az mondja a golf pakyan kottetnek a legjobb uzletek , nos uzletek nem szulettek de lagalabb az estei nem voltak unalmasok :)

2013. máj. 21. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

20:19 vagyok.

Hidd el nekem, hogy a golf klub olyan, mint egy szabadkőműves páholy.

Akik ott vannak, azoknak nem okoz gondot összehozni egy jó üzletet.

2013. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt nem tagadom , vegul is barmilyen uzlet is kottetik az cask jo lehet . bocsi megint a fonokomre hizatkozok , mikor vissza jon napokig vigyorog :)
2013. máj. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!